Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Opryskiwacz ręczny

Opryskiwacze ogrodowe są niezbędne dla każdego, kto dba o swój ogródek. Przy pomocy opryskiwaczy można odpowiednio nawodnić roślinę, ale także spryskać ją niezbędnymi odżywkami dolistnymi. Opryskiwacz sadowniczy przyjdzie z pomocą gdy trzeba będzie rozprowadzać środki do ochrony roślin, jak i środki owadobójcze i chwastobójcze. Należy jedynie pamiętać o odpowiednim czyszczeniu zasobnika w opryskiwaczu, aby nie pozostała w nim reszta środków chwastobójczych gdy chcemy podlać nasze rośliny zwyczajną wodą. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie w tym celu dwóch osobnych opryskiwaczy. Opryskiwacze ciśnieniowe to produkty doskonałe także do... sprzątania! przy ich pomocy możemy lekko rozpylać detergenty, jak i zalewać pod wysokim ciśnieniem wodą z płynem myjącym dywan. Opryskiwacze posiadają w uchwycie specjalny zawór, służący do otwierania lub zamykania wypływu cieczy z możliwością blokady.

Opryskiwacze ogrodowe

W naszym sklepie znajdziesz zarówno duże opryskiwacze z lancą o pojemności 5 litrów, jak i znacznie mniejsze opryskiwacze ciśnieniowe, o pojemności 2 l, które z łatwością uniesiesz w jednej dłoni. Dzięki temu możesz dostosować opryskiwacze do swoich potrzeb. Możesz zdecydować się na większy do podlewania roślin oraz na mniejszy do rozpylania środków chwastobójczych. Dysza opryskiwacza posiada różne poziomy spryskiwania, które zaczynają się od leciutkiej mgiełki i mogą wzrosnąć aż do mocnego strumienia wody. Dzięki temu możemy zdecydować, kiedy musimy delikatnie zrosić roślinkę, a kiedy konieczne jest uderzenie wody, na przykład w przypadku pozbywania się zaschniętych brudów. Jeżeli potrzebuje spryskiwać trudno dostępne rośliny, warto zdecydować się na opryskiwacz ogrodowy 5 l, który jest w zestawie z długim wężem i lancą. Umożliwia to spryskanie również drzew i ciężko dostępnych miejsc, bez konieczności przynoszenia drabiny.

Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny

Opryskiwacz ogrodowy pomimo swej nazwy może znaleźć swoje zastosowanie także w domu! Możesz użyć go podczas sprzątania. Bez obaw możesz napełnić zasobnik wodą z detergentami, za wyjątkiem rozpuszczalnika. Możesz więc spryskać piekarnik specjalnymi środkami myjącymi, podobnie okna, szafki i lustra... W domu mały opryskiwacz przyda się również do roślin. Niektóre rośliny potrzebują opryskania ich liści mgiełką wody nawet codziennie, wtedy mały spryskiwacz ręczny będzie niezastąpiony! Podobnie niezbędny będzie opryskiwacz do roślin, kiedy posiadamy specjalne odżywki dolistne. Opryskiwacze w naszej ofercie wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki temu są bardzo lekkie. Dodatkowo większe opryskiwacze dają możliwość wożenia się na wózku ogrodowym, lub zawieszenia na ramieniu na szelkach, które są dostępne w zestawie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl