Patelnie z powłoką ceramiczną

 Patelnia ceramiczna GERLACH NATUR 20cm Patelnia ceramiczna GERLACH NATUR 20cm
Marka: GERLACH
Cena: 78,90 zł
zobacz więcej
 Patelnia ceramiczna GERLACH NATUR 24 cm Patelnia ceramiczna GERLACH NATUR 24 cm
Marka: GERLACH
Cena: 98,90 zł
zobacz więcej
 Patelnia ceramiczna GERLACH NATUR 28 cm Patelnia ceramiczna GERLACH NATUR 28 cm
Marka: GERLACH
Cena: 199,35 zł
zobacz więcej
Patelnia ceramiczna Amore 20 cm Ambition Patelnia ceramiczna Amore 20 cm Ambition
Marka: Ambition
Cena: 59,90 zł
zobacz więcej
Patelnia ceramiczna Amore 24 cm Ambition Patelnia ceramiczna Amore 24 cm Ambition
Marka: Ambition
Cena: 69,90 zł
zobacz więcej
Patelnia ceramiczna Amore 28 cm Ambition Patelnia ceramiczna Amore 28 cm Ambition
Marka: Ambition
Cena: 74,90 zł
zobacz więcej

Patelnie ceramiczne do smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu

Patelnie ceramiczne wyróżniają się ze względu na charakter zastosowanej powłoki. Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ograniczyć ilość dodawanego tłuszczu do smażenia i nie lubią męczyć się z czyszczeniem patelni. Występują w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Patelnia z powłoką ceramiczną ma wiele zalet i jest lubiana przez polskich konsumentów. Jest stosunkowo dobrym i tanim produktem, który spełni oczekiwania amatorów zdrowej kuchni. Polecamy ją szczególnie dla osób, które lubią zaszaleć w kuchni, ale nie gotują na co dzień. Patelnia z powłoką ceramiczną sprawdzi się idealnie na krótkie i szybkie smażenie.

Patelnia ceramiczna Gerlach

Szczególnie polecamy Państwu patelnie ceramiczne marki Gerlach. Patelnie Gerlach to naczynia, którym zaufały tysiące konsumentów. Polski producent dba o najwyższą jakość produktów. Patelnie Gerlach Natur z powłoką ceramiczną to jeden z flagowych produktów tej marki. Ciekawy design, prosta forma i drewniana rączka, kojarzy nam się z naturą, a jednocześnie patelnia sprawia wrażenie bardzo nowoczesnej, dzięki temu zarówno w rustykalnej jak i futurystycznej kuchni, patelnia Gerlach Natur odnajdzie się doskonale. To oczywiście nie jedyne patelnie jakie posiadamy w ofercie! W naszej ofercie znajdą Państwo różne kolory, marki i rozmiary patelni ceramicznej. Patelnie ceramiczne posiadają zazwyczaj powłokę w kolorze białym lub kremowym. Dziś na rynku można również spotkać powłokę ceramiczną w kolorze czarnym lub szarym nakrapianym, która nazywana jest marmurkową lub mineralną. Takie patelnie posiadają powłoki mieszane, które gwarantują jeszcze większą trwałość i ten sam komfort.

Patelnia z powłoką ceramiczną

Patelnia ceramiczna to przede wszystkim rodzaj powłoki. Ceramiczna powłoka daje nam wiele możliwości, ale najważniejsza to ograniczenie potrzebnego oleju do smażenia. Patelnie z powłoką ceramiczną są odporne na wysokie temperatury, jednak warto jej nie przegrzewać, by na długo zachowała swoją jakość. Przegrzanie patelni może skutkować przywieraniem żywności oraz przebarwieniami.  Dodatkowo, przy używaniu patelni ceramicznej, zalecamy korzystanie z drewnianych lub silikonowych akcesoriów kuchennych. Pozwoli to na uchronienie patelni przez zarysowaniami i wydłuży czas życia naszej patelni.

Patelnia ceramiczna na indukcję

Patelnia ceramiczna sprawdzi się na każdym rodzaju kuchenki domowej, od indukcyjnej po ceramiczną. Patelnie ceramiczne są łatwe w czyszczeniu, ponieważ smażone potrawy nie przywierają do dna. Jeśli długo smażymy na patelni i resztki panierki przywrą do niej, warto patelnie namoczyć przed myciem. Długie smażenie nie jest jednak zalecane przy tego typu powłokach i warto zostawić je na wysokiej jakości patelnie stalowe, które można szorować po smażeniu. Warto dodać również, że powłoka patelni ceramicznej nie zawiera szkodliwych substancji, dzięki czemu jest bezpieczna dla alergików.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl