Patelnia do naleśników Valdinox 25cm Patelnia do naleśników Valdinox 25cm
Marka: Valdinox
Cena: 76,00 zł
zobacz więcej

Patelnia do naleśników

Naleśniki z serem lub dżemem to tradycyjna potrawa kuchni polskiej. A prócz tego krokiety, tortille, tych pysznych potraw nie bylibyśmy w stanie wykonać bez tego ważnego naczynia… Aby usmażyć idealnie cienkie i złociste naleśniki zdecydowanie potrzebna będzie patelnia na naleśniki. Patelnie do naleśników to początkowo niedoceniane naczynia, które teraz zdobywają coraz szerszą rzeszę fanów. Praktycznie każdy, kto zdecyduje się wypróbować patelnię naleśnikową, decyduje się, że jeśli robić naleśniki, to tylko na niej! Wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych klientów i oferujemy szeroki wybór patelni w naszym sklepie. 

Patelnia do naleśników indukcja

Patelnia do naleśników to świetne uzupełnienie naszego zaplecza kuchennego. Charakteryzuje się obniżonym brzegiem oraz dużą powierzchnią. Dodatkowym, ważnym atutem jest powłoka nieprzywierająca. Wszystkie patelnie dostępne w naszej ofercie są wysokiej jakości, a stylem wkomponują się w niejedno wnętrze kuchni. Patelnia do naleśników może występować z powłoką mineralną, ceramiczną czy teflonową. W patelni do naleśników ważny jest również uchwyt, który zapewni nam wygodę i izolację ciepła. Dodatkowo w naszym sklepie posiadamy także patelnię do naleśników na indukcję, co jest bardzo ważną informacją dla posiadaczy kuchenek indukcyjnych.

Patelnia naleśnikowa z powłoką mineralną i ceramiczną

Patelnie do naleśników z odlewu aluminium to produkt nowoczesny, który znalazł uznanie w wielu domach. Patelnie z odlewu aluminium charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na wysokie temperatury. Długie nagrzewanie patelni nie powoduje odkształceń. Patelnie z odlewu aluminium posiadają zazwyczaj powłoki mineralne. Są to powłoki nieprzywierające, które nie wymagają dużej ilości tłuszczu. Wystarczy rozsmarować parę kropel, a naleśniki same odczepiają się od powierzchni patelni. Patelnie do smażenia naleśników z powłoką ceramiczną to również patelnie nieprzywierające. Powłoka ceramiczna nie zawiera żadnych niebezpiecznych związków chemiczny, które mogłyby przedostać się do żywności podczas podgrzewania. Powłoka, która nie wchodzi w reakcje z żywnością gwarantuje wysoką jakość posiłków. Patelnia ceramiczna często odznacza się ciekawą, żywą kolorystyką. W naszym sklepie znajdziecie również patelnie do naleśników z powłoką teflonową. Dostosowane są do wszystkich rodzajów kuchenek domowych. Szczegółowy opis każdej patelni znajdziesz w opisie produktu. Teflon to wysokiej jakości powłoka, która podbiła serca konsumentów. Charakteryzuje się wytrzymałością na zarysowania oraz wysokie temperatury.

Patelnia do naleśników Ambition i Valdinox

W naszej ofercie posiadamy patelnie znanych i cenionych marek takich jak Ambition i Valdinox. Patelnie Ambition to produkty utrzymane w nowoczesnym i designerskim stylu. Patelnia do naleśników Ambition posiada powłokę nieprzywierającą, a dzięki korpusie z aluminium jest sztywna i odporna na odkształcenia. Dodatkowo naczynie szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło. Prócz marki Ambition, mamy w naszej ofercie także patelnie do naleśników Valdinox. Valdinox to przede wszystkim nowoczesność, naczynia tej marki są eleganckie i futurystyczne oraz pasują do każdego rodzaju kuchenek, także na indukcję. Patelnia do naleśników Valdinox jest odporna na wysokie temperatury i nie ulega zniekształceniom.

Jak dbać o patelnie do naleśników?

Dla zachowania trwałości i jakości powłok patelni do naleśników proponujemy stosowanie specjalnych akcesoriów kuchennych takich jak łopatki do naleśników z miękkich materiałów. Najbardziej polecane są tutaj: drewno, tworzywa sztuczne typu plastik i silikon. Warto również zaznaczyć, że powłoki nieprzywierające nie lubią dużej różnicy temperatur. Dlatego zanim umyjesz patelnie do naleśników po smażeniu, najpierw ją ostudź. Nie należy wkładać gorącej patelni pod strumień zimnej wody. Dbając o patelnie do naleśników zachowasz jej wysoką jakość na dłużej. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl