Patelnie do naleśników z powłoką teflonową, mineralną i ceramiczną.

  • promocja
Patelnia do naleśników Valdinox 25cm Patelnia do naleśników Valdinox 25cm
Marka: Valdinox
Cena: 76,00 zł
zobacz więcej

Dobra patelnia do naleśników to must- have każdej kuchni.

Naleśniki z serem lub dżemem to tradycyjna potrawa kuchni polskiej. Aby usmażyć idealnie cienkie i złociste naleśniki zdecydowanie potrzebna będzie patelnia do naleśników. Wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych klientów i oferujemy szeroki wybór patelni w naszym sklepie. 

Jaką patelnię do naleśników wybrać?

Patelnia do naleśników to świetne uzupełnienie naszego zaplecza kuchennego. Charakteryzuje się obniżonym brzegiem oraz dużą powierzchnią. Dodatkowym, ważnym atutem jest powłoka nieprzywierająca. Wszystkie patelnie dostępne w naszej ofercie są wysokiej jakości, a stylem wkomponują się w niejedno wnętrze kuchni. Patelnia do naleśników może występować z powłoką mineralną, ceramiczną czy teflonową. W patelni do naleśników ważny jest również uchwyt, który zapewni nam wygodę i izolację ciepła. 

Patelnia do smażenia naleśników z powłoką mineralną.

Patelnie do naleśników z odlewu aluminium to produkt nowoczesny, który znalazł uznanie w wielu domach. Patelnie z odlewu aluminium charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na wysokie temperatury. Długie nagrzewanie patelni nie powoduje odkształceń. Patelnie z odlewu aluminium posiadają zazwyczaj powłoki mineralne. Są to powłoki nieprzywierające, które nie wymagają dużej ilości tłuszczu. Wystarczy rozsmarować parę kropel, a naleśniki same odczepiają się od powierzchni patelni. 

Patelnia do naleśników z powłoką ceramiczną.

Patelnie do smażenia naleśników z powłoką ceramiczną to również patelnie nieprzywierające. Powłoka ceramiczna nie zawiera żadnych niebezpiecznych związków chemiczny, które mogłyby przedostać się do żywności podczas podgrzewania. Powłoka, która nie wchodzi w reakcje z żywnością gwarantuje wysoką jakość posiłków. Patelnia ceramiczna często odznacza się ciekawą, żywą kolorystyką. 

Zapoznaj się z naszą ofertę i wybierz dobrą patelnię do naleśników. 

Jak dbać o patelnie do naleśników?

Dla zachowania trwałości i jakości powłok patelni do naleśników proponujemy stosowanie specjalnych akcesoriów kuchennych takich jak łopatki do naleśników z miękkich materiałów. Najbardziej polecane są tutaj: drewno, tworzywa sztuczne typu plastik i silikon. Warto również zaznaczyć, że powłoki nieprzywierające nie lubią dużej różnicy temperatur. Dlatego zanim umyjesz patelnie do naleśników po smażeniu, najpierw ją ostudź. Nie należy wkładać gorącej patelni pod strumień zimnej wody. Dbając o patelnie do naleśników zachowasz jej wysoką jakość na dłużej. 

Patelnie teflonowe do smażenia naleśników.

W naszym sklepie znajdziecie również patelnie do naleśników z powłoką teflonową. Dostosowane są do wszystkich rodzajów kuchenek domowych. Szczegółowy opis każdej patelni znajdziesz w opisie produktu. Teflon to wysokiej jakości powłoka, która podbiła serca konsumentów. Charakteryzuje się wytrzymałością na zarysowania oraz wysokie temperatury. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl