Patelnia emaliowana z powłoką emaliowaną wewnątrz.

Patelnia emaliowana do zdrowego smażenia. 

Patelnia w powłoką emaliowaną to produkt dla osób wymagających i świadomych. Wybierając naczynia emaliowane stawiasz na zdrowie i bezpieczeństwo. Patelnia emaliowana jest zatem idealnym uzupełnieniem asortymentu Twojej kuchni.

Patelnia emaliowana to produkt, który wewnątrz i z zewnątrz pokryty jest warstwą emalii. W zależności od rozmiaru mogą służyć do przygotowania różnych posiłków. Większe i głębokie patelnie emaliowane sprawdzą się w duszeniu mięs oraz w przygotowaniu dań typu gulasz czy curry. Mniejsze patelnie emaliowane świetnie sprawdzą się w podgrzewaniu mniejszych porcji oraz w przechowywaniu żywności. Warto pamiętać, że naczynia emaliowane wśród garnków i patelni to jedyne, w których możesz pozwolić sobie na przechowywanie żywności bez obawy o zdrowie i jakość potrawy. Często patelnie z powłoką emaliowaną występują z dwoma uchwytami, co ułatwia ich przenoszenie.

Patelnia emaliowana na indukcję i na gaz. 


Dzięki nowej technologii produkcji naczyń emaliowanych patelnia emaliowana dostosowana jest do kuchenki indukcyjnej, gazowej i innych. Szczegółowy opis każdej patelni emaliowanej znajdą Państwo w opisie wybranego produktu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl