Patelnie z powłoką nieprzywierającą do smażenia i duszenia potraw.

Nowoczesne patelnie z powłoką nieprzywierającą. 

Patelnie z powłoką nieprzywierającą to produkt nowoczesny. Dają nam możliwość większego komfortu w kuchni, dzięki czemu produkt ten staje się coraz bardziej popularny. W ofercie naszego sklepu znajda Państwo różne patelnie z powłoką nieprzywierającą.

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroką gamę patelni nieprzywierających. Różnią się materiałem, z którego została wykonana powłoka. Są to chociażby patelnie ceramiczne, patelnie mineralne czy teflonowe. Patelnia z powłoką nieprzywierającą jest świetnym uzupełnieniem asortymentu każdej kuchni. Sprawdzi się do smażenia z dodatkiem małej ilości tłuszczu, duszenia czy grillowania. Dla zachowania wysokiej jakości zalecamy nieprzegrzewania patelni oraz stosowania akcesoriów kuchennych z drewna lub silikonu. W naszej ofercie posiadamy patelnie nieprzywierające różnego przeznaczenia. Oprócz tych uniwersalnych oferujemy również patelnie do naleśników, patelnie grillowe, czy patelnie do jajek sadzonych.

Patelnia nieprzywierająca na indukcję i na gaz. 

Patelnia nieprzywierająca jest dostosowana do każdego typu kuchenek, w tym indukcyjnych, na gaz, czy elektrycznych. Szczegółowy opis każdej patelni z powłoką nieprzywierającą znajdą Państwo w charakterystyce produktu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl