Patelnie ze stali nierdzewnej do smażenia.

Patelnia stalowa Elo Black Pearl 24cm Patelnia stalowa Elo Black Pearl 24cm
Cena: 149,00 zł
zobacz więcej

Tradycyjna patelnia stalowa to trwałość i wytrzymałość. 

Patelnia stalowa to patelnia powszechnie używana w polskich domach. Swoją popularność zawdzięcza trwałości i wytrzymałości stali nierdzewnej, z której jest wykonana. Ponadto dla zachowania dobrego wyglądu nie wymaga szczególnej ostrożności.

Patelnia stalowa zapewnia szybkie nagrzanie i długie utrzymanie ciepła podczas smażenia. Dodatkowo jest bardzo odporna na wysokie temperatury i przegrzanie. Nie zmienia koloru ani kształtu pod wpływem wysokich temperatur. Nawet w trudnych sytuacjach, kiedy przypadkowo przypalimy mięso, doprowadzimy ją do czystości, nie martwiąc się o zarysowania. W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne patelnie stalowe GERLACH oraz inne patelnie producentów polskich i zagranicznych. Ponadto oferujemy gastronomiczne patelnie stalowe przeznaczone do restauracji. Patelnie stalowe kompatybilne są ze wszystkimi rodzajami kuchenek, również indukcyjnych.

Patelnia stalowa z powłoką teflonową do smażenia. 

Jeśli zastanawiają się Państwo, która z patelni będzie lepsza, patelnia stalowa czy żeliwna, zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu oraz z poszczególnymi opisami produktów u nas dostępnych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl