Patelnia Valdinox do wygodnego smażenia

Patelnia aluminiowa Valdinox ROCK 28 cm Patelnia aluminiowa Valdinox ROCK 28 cm
Marka: Valdinox
Cena: 125,00 zł
zobacz więcej
Patelnia do naleśników Valdinox 25cm Patelnia do naleśników Valdinox 25cm
Marka: Valdinox
Cena: 76,00 zł
zobacz więcej
Patelnia grillowa Valdinox BROWN 28x28cm Patelnia grillowa Valdinox BROWN 28x28cm
Marka: Valdinox
Cena: 79,90 zł
zobacz więcej
Patelnia odlewana grillowa Valdinox 24cm Patelnia odlewana grillowa Valdinox 24cm
Marka: Valdinox
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej
Patelnia odlewana grillowa Valdinox 28cm Patelnia odlewana grillowa Valdinox 28cm
Marka: Valdinox
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Patelnia odlewana Valdinox ROCK 20 cm Patelnia odlewana Valdinox ROCK 20 cm
Marka: Valdinox
Cena: 54,00 zł
zobacz więcej
Patelnia odlewana Valdinox ROCK 28cm Patelnia odlewana Valdinox ROCK 28cm
Marka: Valdinox
Cena: 87,00 zł
zobacz więcej

Patelnie VALDINOX z powłoką nieprzywieralną

Lekkie i wygodne patelnie VALDINOX to praktyczne połączenie walorów technicznych i estetycznych. Aluminiowe patelnie to przede wszystkim naczynia kuchenne o znakomitych warunkach technicznych. Sztywne szkielety aluminiowe patelni są bardzo wytrzymałe i genialnie rozprowadzają ciepło. Lekka patelnia pozwala na swobodne manewrowanie na kuchni, nawet jeśli kuchmistrz jest drobnej postury. Najnowocześniejsze powłoki zastosowane do produkcji patelni marki VALDINOX podlegają rygorystycznym kontrolom unijnym i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Patelnie VALDINOX są w pełni uniwersalne – działają na wszystkich rodzajach kuchni, są to także patelnie na indukcję.

Patelnie VALDINOX – przyjemność smażenia bez przypalania

Patelnie Valdinox podobnie jak garnki Valdinox zostały wyposażone w najnowocześniejsze powłoki. Patelnie mają albo rewelacyjną 3- warstwową szwajcarską powłokę non- stck tzw. „Ilag Durit Protect” albo „powłokę mineralną Dyflon”, która przypomina z wyglądu kamień. Wyróżniającym się produktem jest seria patelni VALDINOX SAND. Te doskonałe naczynia kuchenne przeznaczone do smażenia na wszystkich rodzajach kuchenek. Mają powierzchnię nieprzywierającą w przepięknym kolorze złocistego piasku a uchwyty patelni do złudzenia przypominają jasne drewno. Wszystkie patelnie pomagają wręcz w przygotowaniu posiłku – powierzchnia łatwo się rozgrzewa, nie wymaga używania dużej ilości tłuszczu a posiłek nie przywiera podczas obróbki termicznej. Mycie patelni VALDINOX to zabieg szybki i ekologiczny – wystarczy tak naprawdę ciepła woda i miękka myjka lub szmatka. Patelnie VALDINOX to najlepsze przyjaciółki zabieganej pani domu – są niezawodne i wygodne.

Rodzaje patelni VALDINOX

W znakomitej większości kolekcji naczyń VALDINOX są dostępne patelnie w kilku rozmiarach. Możemy zakupić patelnię dostosowana do naszych potrzeb i liczby domowników. Każdy kucharz jednak wie, że przy przygotowywaniu dań wszystkie rozmiary patelni mają swoje zastosowanie. Duża patelnia może służyć do smażenia sznycli lub przygotowania składników pod dużą zapiekankę, mała patelnia to albo jedna grzanka francuska albo zasmażka do zupy. Osobnym tematem są specjalistyczne patelnie typu patelnia grillowa lub patelnia do naleśników. Kolekcja naczyń VALDINOX ROCK zawiera cały asortyment patelni. Znajdziemy tam klasyczne patelnie, a także głęboką patelnię z dwoma uchami, patelnię grillową, patelnię naleśnikową oraz patelnię do smażenia ryb. Rewelacyjną propozycja jest patelnia VALDINOX SILVER, która w odróżnieniu od pozostałych patelni jest patelnia stalową z wewnętrzną powłoką nieprzywieralną. To głęboka, elegancka i bardzo uniwersalna patelnia o charakterystycznym designie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl