Stolnica + wałek silikonowy zestaw Stolnica + wałek silikonowy zestaw
Marka: Orion
Cena: 42,90 zł
zobacz więcej
Forma do tarty pizzy 27,5 cm czarna Forma do tarty pizzy 27,5 cm czarna
Marka: SNB
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej

Akcesoria do pizzy

Pizza to pyszne danie z kuchni włoskiej, które najlepiej smakuje zrobione ręcznie! Odmrażana pizza, którą możemy kupić w supermarkecie to już nie to samo, najsmaczniejsza pizza to taka, na którą mamy wpływ od przygotowania do położenia na nią składników. A przygotowanie domowej pizzy jest naprawdę proste! W naszej ofercie posiadamy rozmaite akcesoria do robienia pizzy, dzięki którym przygotowania wypieku będą jeszcze łatwiejsze. A robienie pizzy może też zamienić się w przygodę i zabawę z dzieckiem, lub nawet ze znajomymi! Przybory do pizzy, które mamy w sklepie to nie tylko oferta do domu, ale także profesjonalne akcesoria do pizzerii!

Kamień do pieczenia pizzy

Kamień do pizzy to przedmiot wyjątkowy, aż nie do uwierzenia jest, jak ten produkt zmienia smak pizzy! Przede wszystkim Kamienie do pieczenia pizzy wchłaniają wilgoć z ciasta i równomiernie rozprowadzają po niej ciepło, dzięki temu ciasto jest chrupiące na spodzie, ale nie zdąży wyschnąć na górze. Dodatkowo, pizza przygotowana na kamieniu jest dosłownie gotowa po kilku minutach, a ciasto rzucone na rozgrzany kamień nie przywiera i łatwo odchodzi od blaszki!

Emaliowana forma do pizzy

Odpowiednia blacha do pizzy to zawsze dobra i praktyczna rzecz, zwłaszcza jeśli zależy nam na tym, aby nasza pizza była idealnie okrągła. Emaliowane formy do pizzy dają jednak dodatkowe korzyści. Szklista powłoka emalii, jaką pokryta jest forma, nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie wydziela szkodliwych substancji, dzięki temu jest bezpieczna dla alergików, dzieci oraz osób starczych. Co warto wspomnieć emalia jest gładką powłoką bez drobnych szparek, w których mogłyby ukryć się bakterie, w efekcie mycie formy do pizzy jest łatwe i przyjemne.

Radełko do pizzy

Znacie ten ból, kiedy pizza już upieczona, pozostaje tylko ją pokroić, bierzemy nóż i męczymy się przynajmniej dobrych kilka minut zanim uda nam się porozdzielać kawałki? Pizza chociaż jest pyszna to krojenie jej bywa naprawdę ciężkie, ale po to mamy różnorodne akcesoria do robienia pizzy, aby ułatwić sobie pracę! Radełko do ciasta znacznie usprawnia i ułatwia krojenie pizzy, a dodatkowo dzięki nim kawałki będą równe i niepostrzępione. Takie radełko do niezbędna pozycja w kuchni, która prócz pizzy przyda się także chociażby do robienia ciasteczek, ale także bardzo praktyczne narzędzie przydatne w profesjonalnych pizzeriach.

Stolnica silikonowa

Stolnica silikonowa z miarką to najlepszy sposób na stworzenie idealnie okrągłej pizzy w takim wymiarze, jaki nam odpowiada! Podziałka nadrukowana na stolnicy posiada różne kształty kół, jako sugerowane rozmiary robionej pizzy, a dodatkowo boki mogą służyć jako linijka, do zmierzenia długości czy szerokości ciasta.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl