Opcje przeglądania

Tradycyjne kanki na mleko w stylu vintage

Choć już nie tak popularne jak kiedyś, to wciąż używane. Szczególnie doceniane na wsiach, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się smakiem prawdziwego mleka. Do wyboru mają Państwo kilka różnych wielkości - mamy dla Was tradycyjne kanki 1,8l, a także kanka 4l!

Bańka na mleko do kuchni i do ogrodu

Kanka na mleko to produkt popularny wśród rzemieślników wyrabiających sery. Kanka służy do przechowywania oraz transportu mleka prosto od krowy lub z mlekomatu.  Dzisiaj, kiedy mamy szeroki dostęp do żywności pakowanej, bańka na mleko zmienia swoje zastosowanie. Wspaniałą propozycją na niebanalne wykorzystanie bańki na mleko, jest wykorzystanie jej jako ozdoby do kuchni! A i nie tylko. Częściej można spotkać ją jako dekoracje na taras czy w ogrodzie. Kanka do mleka służy nam dzisiaj jako wazon na kwiaty, doniczka czy pojemnik do przechowywania.

Dlaczego warto wybierać bańki na mleko emaliowane?

Kanki dostępne w naszej ofercie są emaliowane. Nieprzypadkowo bańki na mleko są pokryte powłoką emaliowaną, to jedna z najlepszych powłok przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Mleko, które przechowujemy w emaliowanej bańce długo zachowa świeżość i prozdrowotne właściwości. Emalia bowiem nie wchodzi w interakcję z żywnością, nie uwalnia szkodliwych dla człowieka substancji, jest w pełni bezpieczna dla dzieci i alergików. Oprócz tego naczynia emaliowane przy odpowiednim użytkowaniu są naprawdę łatwe do utrzymania w czystości. Poza tym, te kolory i wzornictwo!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl