W promocji garnki Gerlach, garnki Belis oraz Emajlo Olkusz

  • promocja

PROMOCJA ZIMOWA - RABATY do -50 %

 

Wśród produktów marki Emajlo znajdziecie imbryki emaliowane do zaparzania herbaty i kubeczki na zimowe kakao dla dzieci.  Do dekoracji jadalni polecamy dzbanki emaliowane oraz czajniki emaliowane retro lub klasyczne z gwizdkiem. Wszystkie te produkty są na tyle nowoczesne, że współpracują z każdym typem kuchenki. 

Marka Emajlo powstała w Olkuszu w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dobre jakościowo naczynia emaliowane. Kolorystyka wszystkich naczyń emaliowanych dzieli się na dwie serie. Wszystkie produkty zaczynając od małych kubeczków, przez miski, imbryczki, czajniki oraz komplety naczyń emaliowanych do gotowania, wytwarzane są ręcznie w jednej z europejskich fabryk naczyń emaliowanych. 

Kolejną marką w promocji jest przez wszystkich znana marka Gerlach. W ofercie marki znajdziecie wysokiej jakości komplety garnków ze stali nierdzewnej, świetne patelnie ceramiczne i granitowe, zestawy noży i sztućców. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i skorzystaj z wyjątkowej promocji, aby zmienić kuchnie. 

Ostatnia z naszych propozycji to marka Belis - kultowe naczynia emaliowane produkowane w Czechach. Jest to obecna jedna z najlepszych marek naczyń emaliowanych dostępna na polskim rynku. Inwestując w komplety garnków marki Belis inwestujesz w zdrowie i wysoką jakość emalii. Jest to najlepsza propozycja dla użytkowników kuchenek indukcyjnych, ale też wszystkich innych tradycyjnych. Garnki Belis wyróżnia gruba blacha z jakiej są wykonane. Powoduje to, że świetnie przewodzą ciepło, są oszczędne i trwałe. 

 

 

Daj się poznać przy okazji promocji!

 

Promocja trwa od 31 stycznia 2020 i dotyczy produktów marki Emajlo, Belis oraz Gerlach. Rabat naliczony jest już do cen produktów, wystarczy dodać do kasy i VOILA!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl