Czajniki emaliowane Emajlo i wiele innych produktów w promocji.

PROMOCJA EMAJLO - RABATY do -20 %

 

Wśród produktów marki Emajlo znajdziecie imbryki emaliowane do zaparzania herbaty i kubeczki na zimowe kakao dla dzieci.  Do dekoracji jadalni polecamy dzbanki emaliowane oraz czajniki emaliowane retro lub klasyczne z gwizdkiem. Wszystkie te produkty są na tyle nowoczesne, że współpracują z każdym typem kuchenki. 

Marka Emajlo powstała w Olkuszu w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dobre jakościowo naczynia emaliowane. Kolorystyka wszystkich naczyń emaliowanych dzieli się na dwie serie. Pierwsza seria SCANDI obejmuje kolory pastelowe: pastel zielony, pastel różowy oraz pastel niebieski. Kolejna seria nosi nazwę CUBISM i obejmuje kolory takie jak: czerń, biel, krem, pomarańcz, granat. Wszystkie produkty zaczynając od małych kubeczków, przez miski, imbryczki, czajniki oraz komplety naczyń emaliowanych do gotowania, wytwarzane są ręcznie w jednej z europejskich fabryk naczyń emaliowanych. Podobnie, jak polska fabryka naczyń emaliowanych TPS, stawiają na jakość i zachowanie tradycji produkcyjnych. Wszystkie naczynia emaliowane marki Emajlo zostały przebadane przez Polski Zakład Higieny i posiadają Certyfikat Jakości Zdrowotnej. Są w pełni bezpiecznym produktem do kontaktu z żywnością. 

 

Daj się poznać przy okazji promocji!

 

Promocja trwa od 22 listopada do 1 grudnia 2019 i dotyczy produktów marki Emajlo, Emalia Forte, Belis oraz Emalia. Rabat naliczony jest już do cen produktów, wystarczy dodać do kasy i VOILA!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl