• nowość
  • nowość
  • nowość

Akcesoria do domu i ogrodu

Kategoria dom i ogród, to miejsce gdzie są wszystkie rzeczy, których potrzebujesz do swojego domu. I ogrodu oczywiście! Znajdą Państwo tutaj środki czystości, preparaty i maseczki ochronne, a także masę drobiazgów przydatnych chociażby do robienia grilla.  Dodatkowo w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć hamak brazylijski, na którym cudownie spędzimy letnie dni, huśtając się beztrosko. Z produktów przydatnych bardziej do domu, oferujemy Państwu różnej pojemności pudełka plastikowe do przechowywania różnych rzeczy, a także pokrowiec na ubrania, w którym bezpiecznie przechowamy ważny strój, bez ryzyka ubrudzenia go lub zakurzenia.

Preparaty ochronne na owady i gryzonie

W naszym sklepie posiadamy całą gamę produktów ochronnych przeciwko insektom i gryzoniom. W kuchni na pewno przyda się pułapka z wabikiem na muszki owocówki, których w okresie letnim pojawia się wręcz zatrzęsienie, zwłaszcza w pobliżu jedzenia.  Jeżeli Państwa podwórko, piwnica, garaż lub co gorsza dom, jest oblegany przez kuny, lub inne gryzonie ich pokroju, najlepszym wyjściem z sytuacji będzie zakupienie specjalnej pasty marki Vigonez Mars. W ramach ochrony naszej szafy, warto zainwestować w preparaty ochronne w formie spray’u do zwalczania moli, dzięki któremu zwierzęta te na pewno nie zadomowią się wśród naszych ubrań.

Środki czystości

Nasza oferta środków czystości jest złożona z wielu produktów w formie ściereczek nawilżanych, które mają swoje konkretne przeznaczenie. Ściereczki są bardzo wygodnym produktem, są nasączone odpowiednim preparatem, wystarczy je tylko zwilżyć wodą i są gotowe do użytku. Środki czystości w naszym sklepie nadają się do czyszczenia kuchenek i piekarników, drzwi, okien, szyb i luster. Prócz tych podstawowych specyfików, oferujemy Państwu specjalne ściereczki do czyszczenia kominków, albo też mosiądzu, srebra i miedzy, a także środki do usuwania kamienia i rdzy o bardzo silnym działaniu.

Maseczki ochronne

Maska ochronna w obecnych czasach, jest obowiązkowym fragmentem ubioru każdego mieszkańca Polski. W związki z wirusem COVID 19 noszenie maseczki ochronnej jest zalecane w każdym miejscu publicznym. Wychodzimy na wprost Państwa oczekiwaniom i wprowadzamy maseczki ochronne wielorazowego użytku wykonane w 100% z bawełny do naszej oferty. Pamiętajmy, że noszenie maseczek ochronnych sprawia, że chronimy zarówno siebie, jak i innych przed zakażeniem wirusowym.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl