Deska dębowa PRACTIC 33x14cm Deska dębowa PRACTIC 33x14cm Deska dębowa PRACTIC 33x14cm
Producent: Practic
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deska dębowa PRACTIC 54x29cm Deska dębowa PRACTIC 54x29cm Deska dębowa PRACTIC 54x29cm
Producent: Practic
Cena: 51,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deska drewniana kapliczka Deska drewniana kapliczka Deska drewniana kapliczka
Producent: Produkt Polski
Cena: 11,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deska drewniana obrotowa Deska drewniana obrotowa Deska drewniana obrotowa
Producent: Produkt Polski
Cena: 36,00 zł
szt.
zobacz więcej

Niezbędne akcesoria do grillowej uczty!

Miesiąc maj to najlepszy okres na otwarcie sezonu do grillowania, szczególnie, gdy na codzień mamy bardzo przyjemną pogodę. Spędzanie weekendu z przyjaciółmi przy grillu to świetny pomysł na odpoczynek po całym tygodniu pracy. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele przydatnych narzędzi i akcesoriów kuchennych, które mogą okazać się niezbędne do zorganizowania spotkania przy grillu. 

Drewniane deski to krojenia. 

W ofercie znajdziecie klasyczne drewniane deski do krojenia pieczywa, kiełbasek na grilla oraz do stosowania jako podkładka pod gorące naczynia. Drewniane deski to niezbędny produkt w każdej kuchni. Są przydatne również na przyjęciach grillowych. Mogą służyć jako podstawka do krojenia świeżego chleba lub jako deska na przystawki w formie serów. 

Podkładki dekoracyjne na stół. 

Przygotowując przyjęcie w formie grilla warto wcześniej przygotować stół. Wiele do tego nie trzeba, ponieważ najważniejszą dekoracją jest piękna pogoda ;). Na stole warto przygotować szkło, talerze i sztućce. Jeśli chcesz mieć mniej sprzątania zaopatrz się w nakrycia i sztućce plastikowe .Aby było przyjemniej przygotuj dla gości podkładki na stół oraz serwetki do wycierania rąk. Kolorowe podkładki będą świetną dekoracją!

Różne akcesoria kuchenne do grilla. 

Grillowanie nie obejdzie się bez dobrego noża do przygotowania mięs. Mamy tutaj na myśli szczególnie noże masarskie. Sprawdzą się do filetowania, przygotowania kiełbasek i karczku. Niezbędne są również szczypce do obracania mięs i warzyw na grillu. Przed pieczeniem mięs na grillu często wymagają one odpowiedniej marynaty, dlatego w ofercie znalazły się również miski ze stali nierdzewnej. 

Życzymy miłego grillowania! 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl