Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Maseczki ochronne na twarz

W związku z epidemią wirusa COVID 19, w naszym kraju został wprowadzony obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wprowadzamy do naszego asortymentu szeroki wachlarz maseczek bawełnianych, aby każdy znalazł coś dla siebie! Maseczki bawełniane dostępne w naszej ofercie mogą być w różnych kolorach: czarna, biała, miodowa, a także w różne wzorki: kropki, paski. Wygodna maseczka w atrakcyjne wzorki sprawi, że noszenie jej już nie będzie uciążliwym obowiązkiem.

Maseczki bawełniane wielorazowego użytku

Każda maseczka ochronna w naszej ofercie jest zrobiona w stu procentach z bawełny i została uszyta aż z dwóch warstw tego materiału. Dodatkowo, gumki po obu stronach maseczki są odpowiednio elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do twarzy i dobrze nas zabezpieczają. Naturalny materiał z którego powstała maseczka bawełniana nie przeszkadza w mówieniu i oddychaniu, jest także bezpieczny dla dzieci. Maseczki posiadają w środku wcięcie w którym możemy umieścić filtr, dzięki temu jesteśmy dodatkowo chronieni. Maseczki są wielorazowego użytku, bo odpowiedniej dezynfekcji są z powrotem gotowe do użytku, to bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.

Prawidłowe używanie maseczki ochronnej

Jak używać maseczki ochronnej? Jest parę ważnych zasad o których trzeba pamiętać! Maseczki nie można dotykać od zewnętrznej strony, ponieważ to tam mogą osadzać się wirusy przed którymi chcemy się chronić. Kiedy ściągamy maseczkę, robimy to chwytająca za gumki, a następnie natychmiast wkładamy ją do prania dezynfekującego lub jeśli w tym momencie nie możemy tego zrobić – do foliowego woreczka. Pranie maseczki ochronnej powinno odbywać się w około 60 stopniach, a następnie warto dodatkowo zdezynfekować maseczkę. Maseczka ochronna koniecznie musi być prana po każdym użyciu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl