Opcje przeglądania

Maselniczki szklane i porcelanowe do przechowywania masła.

Maselnica szklana duża 16,5x11cm Maselnica szklana duża 16,5x11cm
Marka: Jasło
Cena: 19,00 zł
zobacz więcej
Duo - Maselnica Domek Duo - Maselnica Domek
Marka: DUO
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej
Duo - Maselnica Kwiat Polny Duo - Maselnica Kwiat Polny
Marka: DUO
Cena: 46,00 zł
zobacz więcej
Maselnica porcelanowa Hemingway Maselnica porcelanowa Hemingway
Marka: DUO
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej

Maselniczki szklane i porcelanowe na stół. 

Wybierając wyposażenie do naszej kuchni oraz jadalni, zdarza się, że zapominamy o maselniczce. To prosty produkt, dla wielu może wydawać się zbędny. Jednak w paru słowach przedstawimy Wam zalety, dlaczego taką maselniczkę warto wybrać. 

W kuchni ważna jest świeżość oraz prozdrowotność wybieranych przez nas produktów. Każdy produkt wymaga prawidłowego przechowywania. Przy zakupie margaryny dostajemy ją w szczelnie zamkniętym opakowaniu, ponieważ oleje roślinne utleniają się przy dostępie powietrza i tracą swoje właściwości. Podobnie jest masłem. Masło odpowiednio przechowywane jest lepsze jakościowo i smaczniejsze. Kiedy masło robi się ciemne, to znaczy, że doszło to utlenienia tłuszczu i taki produkt nie powinien być spożywany. Maselniczka zapewni nam przede wszystkim ochronę przed dostępem tlenu oraz zachowa świeżość produktu. W naszym sklepie mamy dla Was maselniczki szklane, maselniczki drewniane oraz maselniczki ceramiczne. Każda maselniczka będzie pięknie prezentowała się na stole. 

Przechowywanie masła to istotna sprawa, szczególnie, że w wielu przypadkach korzystamy z niego na co dzień. Zachęcamy do kupna dowolnej maselniczki, która zachowa jakość wybieranych produktów!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl