Opcje przeglądania

Podkładki na stół

Maty na stół mają wiele praktycznych funkcji, ułatwiających i umilających pracę w kuchni. Przede wszystkim podkładki na stół zapewniają higienę podczas przygotowania i spożywania posiłku. Okruszki i inne zabrudzenia lądują na macie, której umycie jest prostsze i szybsze niż czyszczenie całego stołu. Maty stołowe sprawdzą się na stołach kuchennych i jadalnianych, ale też na blatach w kuchni.

Maty na stół

Podkładki na stół to także piękna ozdoba stołu, która dodaje uroku całemu pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zwyczajne, prostokątne maty na stół, jak i okrągłe czy kwadratowe. Ciekawym wyborem jest także seria mat Altom Design w kształcie liści w kolorach srebra i złota. Liście przyozdobią pięknie świąteczny stół i uzupełnią wystrój salonu. Różnorodność stylów podkładek stołowych, jakie oferujemy, sprawia, że każdy znajdzie idealny wzór dla siebie.

Maty stołowe

Maty na stół to nie jeden produkt, a cała ich gama wykonana z różnych materiałów. Szczególnie polecane są silikonowe podkładki na stół, które są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości, a dodatkowo sprawiają, że naczynia dobrze do nich przylegają i trudniej je przypadkiem strącić ze stołu. Równie wygodne do mycia są maty plastikowe, które wystarczy zwykle ledwie przetrzeć wilgotną ściereczką. Bardziej ekologiczną wersją są filcowe maty na stół. Maty takie nie są odporne na wysoką temperaturę, nie zaleca się więc aby miały styczność z gorącym garnkiem. Doskonale sprawdzą się za to jako ozdoba stołu w jadalni. Bardziej wytrzymałym, ekologicznym rozwiązaniem są proste, korkowe i drewniane podkładki na stół.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl