Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Moskitiery do okien i drzwi

Moskitiery są niezastąpione przez większą część roku od wiosny, aż po jesień. Siatki na komary zabezpieczają nasz dom przed uporczywymi owadami. Wiosną zawsze pojawia się mnóstwo insektów - komarów, much, ciem, muszek owocówek i wszystkie one lgną do naszych domów. Szczególnie ciężkie są wieczory, kiedy w środku pali się światło, a okna są otwarte, dla wielu owadów jest to zaproszenie. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w moskitiery okienne i moskitiery balkonowe, które zatrzymają wszystkie insekty.

Moskitiery do drzwi balkonowych

Nawet jeśli pilnujemy się i wszystkie okna mamy szczelnie pozamykane, to niestety owady łatwo wlecą nam do mieszkania gdy na chwilkę otworzymy drzwi. Właśnie dlatego bardzo ważnym jest, aby zainwestować także w specjalne moskitiery na drzwi balkonowe. Najlepszym wówczas wyborem jest moskitiera magnetyczna, która samodzielnie zatrzaskuje się uniemożliwiając wejście insektom. Moskitiera drzwiowa posiada na całej swojej długości magnesy, które po każdym rozchyleniu szczelnie zamykają z powrotem siatkę. 

Moskitiery balkonowe

Zakup moskitiery do domu na pewno zwróci się w spokojnym śnie przy otwartych oknach. Siatki na okna i drzwi zakłada się bezinwazyjnie. Dookoła szyby naklejamy taśmę, która po zewnętrznej stronie posiada rzep, do którego następnie przyczepiamy siatkę. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl