• promocja
  • promocja

Outlet – Garnki emaliowane

Jeżeli chcesz kupić dobrej jakości garnki i jeszcze na tym zaoszczędzić to właśnie tutaj znajdziesz to czego potrzebujesz. Outlet to kategoria z garnkami, które nie zostały przez nas dopuszczone do zwyczajnej sprzedaży, jednak pomimo drobnych wad można w nich bezpiecznie przyrządzać posiłki. W opisie każdego produktu znajduje się dokładny opis wszelkich wad, jakie posiada naczynie, są one też udokumentowane na zdjęciach.

Tanie garnki emaliowane

Outletowe garnki emaliowane to wciąż wysokiej jakości produkty, w których można bezpiecznie gotować. Posiadają one jedynie drobne wady, zazwyczaj produkcyjne. Najczęściej są to plamki emalii na garnkach, przebarwienia, zarysowania, nierówno nałożona powłoka lub niewielkie pęknięcia przy rancie. Każdy garnek w tej kategorii został dokładnie sprawdzony i jest on całkowicie bezpieczny. Można w nich spokojnie gotować bez obaw o swoje zdrowie.

Olkuskie garnki outlet

Jeśli szukasz garnków produkcji olkuskiej, polskiej marki Traditional Polish Style, to ostatnia szansa! Wśród garnków outletowych możesz znaleźć jeszcze przynajmniej kilka zestawów, wyprodukowanych w Olkuszu. To już ostatnia szansa na zgarnięcie olkuskich garnków. Możesz znaleźć także tutaj także naczynia takich marek jak Belis czy Emajlo Olkusz.

Garnki wyprzedaż Olkusz

Zestawy naczyń nie podlegają reklamacji z tytułu wad wymienionych w opisie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl