PRAKTYCZNY PREZENT DLA BABCI I DZIADKA

  • promocja
  • promocja
  • promocja

Ciekawy prezent dla babci i dziadka.

Dzień Babci i Dziadka to czas szczególny. Warto już wcześniej pomyśleć o prezencie dla babci dziadka, aby wybrać prezent ciekawy. Dziadkowie lubią rzeczy praktyczne, dlatego mamy dla Was propozycję, które sprawdzą się w kuchni i salonie. Jaki to jest praktyczny prezent dla babci i dziadka? W tej kategorii znajdziesz prezenty typu czajnik na gaz, czjnik emaliowany, czajnik na indukcjękubek porcelanowy z zaparzaczem, komplet kubków lub komplet filiżanek i wiele innych ciekawych propozycji. Jeśli chcecie znaleźć coś ciekawego dla babci i dziadka, może to być piękna filiżanka z dedykowanym napisem lub komplet pojemników do kuchni połączony z kubeczkiem emaliowanym z taką samą dekoracją. Wybierając prezent na Dzień Babci i Dziadka pośród akcesoriów kuchennych można go uzupełnić o ulubioną herbatę lub kawę. Dziadkowie lubią rzeczy ładne, ale jeszcze bardziej lubią rzeczy praktyczne

 

Termosy i kubki termiczne dla babci i dziadka. 

Dlaczego wybraliśmy taki produkt? Bo doskonale wiemy, że nie wszystkie babcie i dziadkowie mogą swobodnie przemieszczać się z salonu do kuchni i z powrotem po kubek gorącej herbaty. Szczególnie, gdy mieszkają sami. Termos jest dla nich idealny, ponieważ przygotują w nim większą ilość herbaty i spokojnie zasiądą przed telewizorem oglądając swój ulubiony serial. Zamiast termosu może to być również duży kubek termiczny, który utrzyma temperaturę napoju. 

 

Naczynia emaliowane to ich wspomnienie z młodości.

Do oferty załączyliśmy również różnego rodzaju naczynia emaliowane, które będą przypominały o ich młodości. Są to wiaderka emaliowane z zdobieniami kwiatowymi oraz rondelki emaliowane i kubeczki emaliowane. Wybraliśmy również produkty w kolorze pastelowej zieleni, które tworzyć mogą wspaniały zestaw naczyń emaliowanych. W składzie takiego zestawu może się znaleźć: imbryczek do herbaty emaliowany, dzbanek, czajnik, kubki emaliowane, miski oraz rondle. Sam wybierz, które elementy sprawią radość Twoim dziadkom. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl