Pojemnik na sól z zawieszką FOLKLOR Pojemnik na sól z zawieszką FOLKLOR
Marka: TADAR
Cena: 17,90 zł
zobacz więcej

Pojemniki do przypraw - słoiczki na przyprawy 

Aromat przypraw wzbogaca smak każdej kuchni. Ich różnorodność pozwala nam na uzyskanie wspaniałych doznań smakowych. Każde przyprawy wymagają odpowiedniej formy przechowywania, dlatego też warto zaopatrzyć swoją kuchnię w pojemniki na przyprawy.

Pojemniki na przyprawy to nie tylko solniczki i pieprzniczki, ale wszystkie pojemniki szczelnie zamykane, w których możemy przechowywać zioła suszone oraz inne przyprawy. Są to małe słoiczki, ceramiczne pojemniki  oraz wszelkiego rodzaju przyprawniki. Pojemnik na przyprawy przyda się każdemu, kto ceni sobie świeżość i aromat ziół. Są nie tylko funkcjonalne, ale również mogą stanowić element dekoracyjny wnętrza kuchni.  Słoiki i pojemniki na przyprawy można przechowywać na blacie i traktować je również jako dekorację naszej kuchni. Znajdziecie tutaj również pojemniki do przypraw dekoracyjne, pojemniki z napisami oraz pojemniki w kwiaty.

Pojemnik na kawę i herbatę

W naszej ofercie dostępne są również różnego rodzaju pojemniczki na herbatę i kawę. Herbata i kawa, tak jak przyprawy i zioła, również wymagają szczelnego opakowania. Najlepsze do tego będą słoiki z zamknięciem lub puszki. Ciekawym wyborem mogą być minimalistyczne puszki z napisem "kawa" i "herbata". Takie pojemniczki również ustawisz w kuchni jako dekoracja. 

Pojemniki na przyprawy do szuflady i szafki

Każdy przechowuje przyprawy w różnych miejscach. Wybierając pojemniki na przyprawy do szuflady warto zwrócić uwagę na ich wysokość. W standardowych szufladach zmieścisz małe pojemniczki na zioła, natomiast w szufladach głęboki umieścisz duże słoiki na makaron, kaszę i inne suche produkty. Porządkowanie przypraw i suchych produktów jest warte zachodu, ponieważ pozwoli na łatwiejszy dostęp do produktów podczas gotowania. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl