Małe i duże pojemniki na przyprawy

Pojemnik na sól z zawieszką FOLKLOR Pojemnik na sól z zawieszką FOLKLOR
Marka: TADAR
Cena: 17,90 zł
zobacz więcej
Butelka na olej, ocet z dozownikiem 500ml Butelka na olej, ocet z dozownikiem 500ml
Marka: Orion
Cena: 11,90 zł
zobacz więcej
Komplet 3 pojemników GEOMETRIC biały Komplet 3 pojemników GEOMETRIC biały
Marka: TADAR
Cena: 57,90 zł
zobacz więcej
Komplet 3 pojemników GEOMETRIC czarny Komplet 3 pojemników GEOMETRIC czarny
Marka: TADAR
Cena: 57,90 zł
zobacz więcej
Pojemnik na przyprawy Orion szary Pojemnik na przyprawy Orion szary
Marka: Orion
Cena: 10,90 zł
zobacz więcej

Pojemniki na przyprawy

Aromat przypraw wzbogaca smak każdej kuchni. Ich różnorodność pozwala nam na uzyskanie wspaniałych doznań smakowych. wszystkie przyprawy wymagają odpowiedniej formy przechowywania, dlatego też warto zaopatrzyć swoją kuchnię w przyprawniki. Pojemniki na przyprawy to nie tylko solniczki i pieprzniczki, ale wszystkie pojemniki szczelnie zamykane, w których możemy przechowywać zioła suszone oraz inne przyprawy. Są to małe słoiczki, stalowe pojemniki oraz wszelkiego rodzaju przyprawniki.

Słoiczki na przyprawy

Zależnie od tego jak nam się podoba i od ilości miejsca jakie mamy do dyspozycji w kuchni, przechowujemy przyprawy w różnych miejscach. Wybierając pojemniki na przyprawy do szuflady warto zwrócić uwagę na ich wysokość. W standardowych szufladach zmieścisz małe pojemniczki na zioła, natomiast w szufladach głębokich umieścisz duże słoiki na makaron, kaszę i inne suche produkty. Kiedy natomiast przechowujemy słoiki do przypraw na blacie, lepiej zdecydować się na wyższe słoiczki, zajmujące mniej miejsca. Porządkowanie przypraw i suchych produktów jest warte zachodu, ponieważ pozwoli na łatwiejszy dostęp do produktów podczas gotowania.

Pojemniki do przypraw

Pojemnik na przyprawy przyda się każdemu, kto ceni sobie świeżość i aromat ziół. Szczelne słoiczki dbają o to, aby przyprawy nie wywietrzały i wciąż miały swój intensywny aromat. Słoiki na przyprawy są nie tylko funkcjonalne, ale również mogą stanowić element dekoracyjny wnętrza kuchni. Słoiki i pojemniki na przyprawy można przechowywać na blacie i traktować je również jako dekorację naszej kuchni. Znajdziecie tutaj również pojemniki do przypraw dekoracyjne, pojemniki z napisami oraz pojemniki w kwiaty.

Pojemniczki na przyprawy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl