Pojemniki na żywność i lunch boxy

Pojemnik na banana Snips Pojemnik na banana Snips
Marka: Snips
Cena: 18,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pojemniki na żywność szklane i plastikowe

Naczynia kuchenne to nie tylko garnki i inne naczynia do gotowania, ale również pojemniki do przechowywania żywności. Warto zwrócić uwagę na te produkty, ponieważ dają nam możliwość zachowania świeżości każdej przygotowanej potrawy oraz wszelkich półproduktów. Dodatkowo pozwolą ci na uporządkowanie kuchni. Pojemniki na żywność to różnego rodzaju pojemniki na kanapki, lunch boxy, pojemniki na kawę i herbatę oraz pojemniki na żywność do lodówki. 

Pojemnik na kawę i herbatę

W grupie produktów do przechowywania są produkty, które nie wymagają specjalnych warunków oraz mogą być długo przechowywane. Są to między innymi herbata, kawa, mąka, cukier czy wszelkiego rodzaju kasze. Najważniejsze jest, aby przechowywać je w miejscu suchym bez dostępu wilgoci. Nasza propozycja to wybór pojemników do przechowywania takich jak metalowy pojemnik na kawę czy szklany pojemnik na herbatę. Oczywiście możliwości zastosowania tych pojemników zależą wyłącznie od konsumenta. Ciekawym produktem są również szklane pojemniki próżniowe. Pojemnik próżniowy daje nam gwarancję izolacji produktu przed dostępem powietrza i wilgoci. Wśród pojemników na herbatę i kawę znajdziemy również ozdobne pojemniki emaliowane oraz różnego rodzaju puszki aluminiowe. 

Lunchboxy i inne pojemniki na żywność

Kiedy przygotowujesz śniadanie lub lunch do pracy świetnie sprawdzi się seria pojemników ze stali nierdzewnej - termosów lub pojemniki plastikowe. Kolorowe pojemniki ze stali nierdzewnej są szczelnie zamykane oraz gwarantują czasowe utrzymanie temperatury potrawy. Jeśli chcesz wybrać pojemnik ze stali nierdzewnej, aby zabrać ciepły lunch do pracy, mamy dla Ciebie radę. Przed użyciem zalej pojemnik gorącą wodą. W ten sposób go nagrzejesz i dłużej utrzymasz temperaturę dania. Kolejną alternatywą są pojemni na żywność szczelne. W takim pojemniku zabierzesz ze sobą lunch do pracy i podgrzejesz go na miejscu. Szczelne pojemniki mogą być szklane lub plastikowe. Najważniejsze, aby posiadały dobrej jakości pokrywę z uszczelką silikonową. Spośród lunch boxów dla dzieci najczęściej wybierane są kolorowe pojemniki na kanapki. Pojemnik na kanapki to proste, plastikowe opakowanie, które nie koniecznie musi być szczelne. Jego atutem jest niska cena i szeroki wybór rozmiarów. Lunch box z przegródkami daje możliwość przygotowania różnorodnego drugiego śniadania. Możesz w nim połączyć różne smaki i produkty. Do oferty lunch boxów wskoczyły również ekologiczne pojemniki na żywność oraz bambusowe lunch boxy. Taki bambusowy lunch box jest atrakcyjny szczególnie dla osób, które dbają o środowisko. 

Pojemniki ceramiczne

Pojemniki kuchenne ceramiczne to dwa w jednym! Naczynie do przechowywania żywności i piękna ozdoba kuchni. Pojemniki ceramiczne mają fikuśne kształty i kolory, różne ciekawe nadruki zachwycają i przyciągają wzrok. Takie drobiazgi ocieplają kuchnię i jednocześnie upiększają ją. Dodatkowo pojemniczki ceramiczne w kuchni pozwalają posegregować kuchnie i odkopać się z miliona torebeczek z przyprawami, którymi zazwyczaj w każdej kuchni zawalona jest przynajmniej jedna szafka. Pojemniki ceramiczne do kuchni, nadadzą się też na schowanie ciasteczek, czy cukierków. Piękna oprawa zachęci do otwarcia i wyciągnięcia małego łakocia.

Pojemniki do przechowywania do zadań specjalnych. 

Przed wyborem swoich pojemników na żywność zastanów się do czego je przeznaczysz. Czasami wystarczy tylko pojemnik plastikowy lub pojemnik stalowy, który izoluje dostęp tlenu, czasami lepiej wybrać pojemnik próżniowy, który pozwoli nam zachować aromat produktu. Jeśli potrzebny jest Wam lunch box, polecamy pojemniki szczelnie zamykane z gwarancją, że owsianka czy zupa nie przeleje się na zewnątrz.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl