Pojemniki do przechowywania żywności i napojów

Pojemniki termiczne

Pojemnik jaki wybierzemy do przechowywania żywności, zależy ściśle od tego, jaki rodzaj produktów chcemy w nim przechowywać. Każdy posiłek, bądź napój wymaga innego pojemnika oraz innych warunków przechowywania. Żywność zmienia się podczas przechowywania. Mogą to być zmiany korzystne, jak dojrzewanie produktów lub negatywne, czyli psucie się. Na psucie żywności wpływa między innymi temperatura i czas przechowywania oraz materiał i rodzaj opakowania na żywność. Nawet przechowywanie żywności w lodówce czy przechowywanie żywności w zamrażarce wymaga odpowiedniej oprawy. Pojemniki termiczne na jedzenie i napoje możesz znaleźć w naszym sklepie. Jest to szeroka gama produktów do przechowywania takich jak: termosy, kubki termiczne i termosy obiadowe. Przy wyborze pojemników zwróć uwagę na materiał, rodzaj zamykania oraz na wielkość.  Dodatkowo ważne są możliwości mycia w zmywarce oraz przechowywanie w różnych temperaturach. Wszelkiego rodzaju naczynia kuchenne mogą nam pomóc w zachowaniu świeżości i dobrej jakości produktów. Spełnią one nie tylko wymagania praktyczne, ale również mogą być ładną ozdobą naszej kuchni.

 

Kubki termiczne

Dobry i szczelny kubek termiczny przyda się zarówno na zimowisku, jak i na gorącej plaży, zależnie od tego co do niego wlejemy, ogrzeje nas lub przyjemnie ochłodzi i orzeźwi. Kubki termiczne są w różnych kolorach i każdy znajdzie coś dla siebie, a przydadzą się każdemu, bo kto nie lubi w szkole czy w pracy, wypić łyka gorącej kawy? Kubek termiczny to znacznie bardziej poręczna wersja termosu, ponieważ nie musimy do niego mieć żadnych kubków, wystarczy otworzyć, napić się i zamknąć szczelnie z powrotem. Kubek termiczny to połączenie trzymających temperaturę termosów z poręcznymi bidonami do picia.

Termosy turystyczne

W naszej ofercie posiadamy także termosy turystyczne i konferencyjne. Te pierwsze są fantastycznym pomysłem na wycieczkę w góry większą grupką, wystarczy że jedna osoba weźmie duży termos pełny gorącej herbaty, a inna kubeczki i wszyscy będą mogli napić się rozgrzewającego napoju. Termosy zależnie od ilości osób chętnych na gorący napój są dostępne w różnych pojemnościach, od 0,5 to aż 1,5 l. W naszej ofercie znajdą Państwo również termos konferencyjny. Jest to niezbędne wyposażenie każdego biura, posiada szczelne zamykanie, zapobiegające rozlaniu się kawy.

Termosy obiadowe

Jeżeli chodząc do pracy lubimy zjeść świeży, ciepły, porządny posiłek, to warto zainwestować w termos obiadowy, który na długo utrzymuje świeżość i temperaturę dania. Pojemniki termiczne na jedzenie są doskonałą alternatywą, aby wziąć do pracy czy szkoły ciepłe danie zamiast suchej kanapki. Również, jeżeli chcemy się wybrać na wycieczkę, ograniczając wydatki, warto zabrać ze sobą posiłek w termosie obiadowym i zjeść w trakcie postoju przy jakimś ładnym widoku.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl