Pojemniki do przechowywania żywności, bańki emaliowane, wiadra i konwie.

Pojemnik na banana Snips Pojemnik na banana Snips
Marka: Snips
Cena: 18,00 zł
szt.
zobacz więcej

Bańki na mleko, wiadra emaliowane oraz konwie

Przechowywanie żywności jest ściśle związane z rodzajem produktów. Każde produkty wymagają innych naczyń, pojemników oraz warunków przechowywania. Bańki na mleko powoli przechodzą do lamusa, jednak znajdzie się wiele osób, które ich jeszcze używa w gospodarstwie lub w nowoczesnym domu do dekoracji. Bańka na mleko może mieć więc charakter użytkowy lub dekoracyjny. Bańka na mleko emaliowana to produkt unikatowy i trudno dostępny na rynku. Podobnie jest z wiadrami emaliowanymi. Często możemy spotkać wiadro emaliowane w gastronomii lub w gospodarstwie. Przydadzą się na zlewki, ziemniaki i inne warzywa. Wiadra emaliowane mogą świetnie zastępować zwykły plastikowy śmietnik. Używane są również do dekoracji ogrodu. W produktach do przechowywana żywności znajdziecie również ocynowane konwie na mleko. Konew na mleko dostępna jest w różnych pojemnościach, takich jak: 10 i 20 l. Używana do dziś w gospodarstwie do przechowywania i transportu mleka. 

Pojemniki do przechowywania - pojemniki szklane, emaliowane, plastikowe

Żywność zmienia się podczas przechowywania. Mogą to być zmiany korzystne, jak dojrzewanie produktów lub negatywne, czyli psucie się. Na psucie żywności wpływa między innymi temperatura i czas przechowywania oraz materiał i rodzaj opakowania na żywność. Nawet przechowywanie żywności w lodówce czy przechowywanie żywności w zamrażarce wymaga odpowiedniej oprawy. Pojemniki na żywność możesz znaleźć w naszym sklepie. Jest to szeroka gama produktów do przechowywania takich jak: pojemniki na żywność, słoiki do przechowywania żywności, kanki na mleko, cukiernice, maselniczki, słoiki, wiadra i inne. Przy wyborze pojemników zwróć uwagę na materiał, rodzaj zamykania oraz na wielkość.  Dodatkowo ważne są możliwości mycia w zmywarce oraz przechowywanie w różnych temperaturach. Wszelkiego rodzaju naczynia kuchenne mogą nam pomóc w zachowaniu świeżości i dobrej jakości produktów. Spełnią one nie tylko wymagania praktyczne, ale również mogą być ładną ozdobą naszej kuchni. Ciekawym elementem są cukiernice kolorowe lub klasyczna szklana maselniczka. 

Termosy, lunchboxy i kubki termiczne na wynos.

Lunchboxy, termosy, kubki termiczne, niezastąpione na każdej wycieczce! Te praktyczne naczynia znajdą Państwo w naszym sklepie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i ponadprzeciętną funkcjonalność. Pojemniki na żywność dostępne są w rozszerzonej ofercie, wyposażone o sztućce, a nawet wkłady chłodzące. Są niezastąpione w długich podróżach, w pracy, uprzyjemnią każdy posiłek. Do wyboru także pudełka na kanapki, dzięki którym chleb zachowa dłużej świeżość, a warzywa chrupkość. Krojone owoce nawet po kilku godzinach będą soczyste i smaczne, jeśli schowasz je w odpowiednim pojemniku, a dostępne są ich wariacje kierowane specjalnie do miłośników owoców. Koniec z pogniecionym bananem w plecaku! Oferujemy prosty sposób na ten problem - pojemnik na banana. Te i wiele innych nieoczywistych sposobów na smaczny lunch w pracy czy szkole, dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl