Przechowywanie żywności

Pojemnik jaki wybierzemy do przechowywania żywności, zależy ściśle od tego, jaki rodzaj produktów chcemy w nim przechowywać. Każdy posiłek, bądź napój wymaga innego pojemnika oraz innych warunków przechowywania. Żywność zmienia się podczas przechowywania. Mogą to być zmiany korzystne, jak dojrzewanie produktów lub negatywne, czyli psucie się. Na psucie żywności wpływa między innymi temperatura i czas przechowywania oraz materiał i rodzaj opakowania na żywność. Nawet przechowywanie żywności w lodówce czy przechowywanie żywności w zamrażarce wymaga odpowiedniej oprawy. Pojemniki na żywność możesz znaleźć w naszym sklepie. Jest to szeroka gama produktów do przechowywania takich jak: pojemniki na żywność, słoiki do przechowywania żywności, kanki na mleko, cukiernice, maselniczki, słoiki, wiadra i inne. Przy wyborze pojemników zwróć uwagę na materiał, rodzaj zamykania oraz na wielkość.  Dodatkowo ważne są możliwości mycia w zmywarce oraz przechowywanie w różnych temperaturach. Wszelkiego rodzaju naczynia kuchenne mogą nam pomóc w zachowaniu świeżości i dobrej jakości produktów. Spełnią one nie tylko wymagania praktyczne, ale również mogą być ładną ozdobą naszej kuchni.

Butelki i bidony na wodę

Butelki na wodę to ekologiczna opcja dla osób, które wszędzie biorą ze sobą jakiś napój. Kupowanie wody czy soków jest droższe, no i przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Najciekawszą opcją są butelki na wodę z wkładem na owoce, dzięki temu możemy samodzielnie stworzyć pyszną wodę owocową, szkodliwych, chemicznych substancji. Bidon na wodę to nieodłączny element praktycznie każdego ucznia.  Warto pamiętać, że dzieci nie zadowolą się byle czym. Bidon dla nich musi być szczelny i poręczny, niezbyt ciężki, no i przede wszystkim ładny. Ale o wygląd nie musimy się martwić, szeroki wybór butelek na wodę w rozmaitych kolorach, wielkościach i z różnorodnymi zdobieniami sprawią, że każdy maluch znajdzie coś dla siebie! Oczywiście, butelka na wodę jest dobra w każdym wieku, czy to do szkoły, czy na studia, czy do pracy, to praktyczna, ekologiczna i ekonomiczna opcja, odpowiednia dla wszystkich!

Kubki termiczne i termosy

Dobry i szczelny kubek termiczny przyda się zarówno na zimowisku, jak i na gorącej plaży, zależnie od tego co do niego wlejemy, ogrzeje nas lub przyziemnie ochłodzi i orzeźwi. Kubki termiczne są w różnych kolorach i każdy znajdzie coś dla siebie, a przydadzą się każdemu, bo kto nie lubi w szkole czy w pracy, wypić łyka gorącej kawy? W naszej ofercie posiadamy także termosy turystyczne i obiadowe. Te pierwsze są fantastycznym pomysłem na wycieczkę w góry większą grupką, wystarczy że jedna osoba weźmie duży termos pełny gorącej herbaty, a inna kubeczki i wszyscy będą mogli napić się rozgrzewającego napoju. Jeżeli chodząc do pracy lubimy zjeść świeży, ciepły, porządny posiłek, to warto zainwestować w termos obiadowy, który na długo utrzymuje świeżość i temperaturę dania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl