Sitka kuchenne metalowe i plastikowe

  • nowość
Sitko metalowe 10 cm kulista czasza małe Sitko metalowe 10 cm kulista czasza małe
Marka: Kesi
Cena: 2,80 zł
zobacz więcej
Sitko metalowe 12 cm kulista czasza małe Sitko metalowe 12 cm kulista czasza małe
Marka: Kesi
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Sitko metalowe z rączką średnie 14 cm Sitko metalowe z rączką średnie 14 cm
Marka: Blex
Cena: 16,50 zł
zobacz więcej
Sitko stalowe do ryżu, wywaru 10 cm Sitko stalowe do ryżu, wywaru 10 cm
Marka: Kesi
Cena: 12,50 zł
zobacz więcej
Sitko stalowe z rączką duże 20 cm Sitko stalowe z rączką duże 20 cm
Marka: Blex
Cena: 14,00 zł
zobacz więcej
Sitko stalowe z rączką duże 24 cm Sitko stalowe z rączką duże 24 cm
Marka: Blex
Cena: 40,00 zł
zobacz więcej

Sitko kuchenne

Sitka kuchenne to narzędzia wbrew pozorom wielofunkcyjne, które mają bardzo wiele zastosowań w kuchni. Sitka możemy użyć do przesiania mąki na ciasto, aby to wyrosło bardziej pulchne, ale też doskonale sprawdzi się do odcedzenia groszku czy kukurydzy z puszki. Co ciekawe, może czasem sprawdzić się lepiej do odcedzania makaronu niż cedzak, zwłaszcza kiedy mówimy o drobniutkim rosołowym makaronie. Sitka kuchenne jakie mamy w ofercie możemy podzielić na dwa rodzaje: standardowe sitka metalowe i różnokolorowe sitka plastikowe.

Sitko kuchenne metalowe

Sitka ze stali nierdzewnej to narzędzia, które możemy być pewni – posłużą nam na wiele lat. Sitka metalowe nie odkształcają się i dobrze znoszą wysokie temperatury. Sitka ze stali nierdzewnej nie barwią się, dzięki czemu nawet przecedzanie jagód im nie straszne. Łatwe do mycia sitko metalowe nie wpływa na kontakt z żywnością i jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Prócz zwyczajnego sitka, w naszej ofercie mamy też duże płaskie sitka metalowe, które nadają się doskonale do nakrycia patelni podczas smażenia, aby zapobiec trudnym do usunięcia rozpryskom oleju, a także nadadzą się do odsączenia z patelni nadmiaru tłuszczu.

Sitko kuchenne plastikowe

Plastikowe sitka posiadają wygodny uchwyt oraz dodatkowe zaczepki po bokach, umożliwiające powieszenie sitka w naczyniu do czasu pełnego odcedzenia żywności. Praktyczne otwory w uchwytach sitek umożliwiają powieszenie ich na relingu kuchennym. Co jeszcze wyjątkowego jest w sitkach plastikowych, które mamy w ofercie? Bardzo szeroka gama kolorystyczna, dzięki której nasze sitka plastikowe zadowolą dosłownie każdego i będą pasować

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl