Solniczki i pieprzniczki klasyczne oraz kolorowe.

Duo - Przyprawnik Domek Duo - Przyprawnik Domek
Producent: DUO
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Komplet Hiruni solniczka + pieprzniczka. Komplet Hiruni solniczka + pieprzniczka. Komplet Hiruni solniczka + pieprzniczka.
Producent: Karolina
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej
Młynek do pieprzu i solniczka 2w1 Biowin Młynek do pieprzu i solniczka 2w1 Biowin Młynek do pieprzu i solniczka 2w1 Biowin
Producent: Browin/Biowin
Cena: 17,00 zł
zobacz więcej
Młynek na pieprz i solniczka 2w1 Kinghoff Młynek na pieprz i solniczka 2w1 Kinghoff Młynek na pieprz i solniczka 2w1 Kinghoff
Producent: Kinghoff
Cena: 24,00 zł
zobacz więcej
Solniczka lub pieprzniczka drewiana Solniczka lub pieprzniczka drewiana Solniczka lub pieprzniczka drewiana
Producent: Produkt Polski
Cena: 3,70 zł
zobacz więcej

Różne solniczki i pieprzniczki do przypraw.

Pieprz i sól, dwa odrębne, które zawsze idą w parze. My również polecamy zakupy w parze, szczególnie mamy tu na myśli zakup nowego kompletu solniczki i pieprzniczki. Różnorodny design sprawia, że każdy znajdzie idealny komplet przyprawników do swojej kuchni.

Dla osób, które preferują pojemniczki na sól i pieprz polecamy komplet solniczki i pieprzniczki w różnych kształtach i kolorach. W naszej ofercie znajdą Państwo komplety wykonane z ceramiki, szkła oraz stali nierdzewnej. Zestaw solniczki i pieprzniczki to niebanalny dodatek do każdej kuchni. Dzięki różnorodności form i kształtów każdy znajdzie wybrany komplet przyprawników dla siebie. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl