Opcje przeglądania

Sosjerki i mleczniki

Mleczniki oraz sosjerki to niepozorne akcesoria niezbędne w każdym domu! Mleczniki to niezbędne uzupełnienie serwisu kawowego. W końcu nie postawimy na stole kartonu mleka, znacznie bardziej elegancko będzie wyglądać mały, porcelanowy mlecznik. Sosjerka jest równie niezastąpiona, choć w serwisie obiadowym! Nie wygląda dobrze sos podany w garnku czy rondelku, a nie każdy życzy sobie mieć go od razu polanego na talerzu. Stąd też sosjerka to najlepsze rozwiązanie.

Sosjerki porcelanowe

W naszym sklepie znajdziesz porcelanowe sosjerki o różnych pojemnościach, doskonałe do podawania sosów grzybowych czy mięsnych, jak i słodkiego sosu waniliowego do pierogów! Warto, zamiast jednej kupić od razu dwie, lub nawet trzy sosjerki. Po co? Zapraszając gości na obiad, może przydać Ci się sosjerka na sos do dania głównego, sos do sałatki i sos do deseru. Sosjerki w naszej ofercie mają odpowiednio wyprofilowany dzióbek, dzięki czemu unikniemy rozlania sosu i zabrudzenia stołu.

Mleczniki porcelanowe i szklane

Mlecznik, który kupujesz, powinien być dopasowany do zestawu deserowego, jaki posiadasz. W związku z tym jeśli posiadasz delikatne, porcelanowe filiżanki, taki również drobny i elegancki powinien być mlecznik. Warto wybrać jednak zgrabny, szklany mlecznik w przypadku, gdy serwujemy kawę w filiżankach termicznych. W naszym sklepie znajdziecie zarówno szklane, jak i porcelanowe mleczniki, o różnych pojemnościach, które możesz dostosować do swoich potrzeb!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl