Opcje przeglądania

Pułapki, trutki i spray'e na szkodniki domowe i nie tylko

Środki odstraszające

Nawet w najczystszych i najbardziej sterylnych warunkach, czasem nieuniknione jest pojawienie się muszki owocówki latającej przy świeżo kupionych owocach, pająków za szafą, czy moli w szafie. Na szczęście nowoczesne pułapki, trutki i inne środki odstraszające przychodzą nam z pomocą oferując łatwe w użyciu i higieniczne sposoby na pozbycie się niechcianych szkodników.

Pułapki na muszki owocówki

Kiedy przychodzi sezon letni, przychodzą i one – muszki owocówki. Te małe i bezbronne owady potrafią uprzykrzyć życie każdemu. Podnosimy jabłko z talerza a w górę wznosi się chmara muszek… Bierzemy szklankę z wodą a w środku utopiła się muszka… Te małe istotki są wszędzie i chociaż bezpośrednio nam nie szkodzą, to jednak wystawiają nasze nerwy na próbę. Dlatego też oferujemy państwu pułapkę na owocówki firmy Vigonez. Pułapka na muszki jest w formie małego jabłuszka, który w rzeczywistości jest pojemniczkiem z płynem wabiącym owady. Inteligentny pojemnik został stworzony w taki sposób, aby owady nie miały możliwości się z niego wydostać.

Trutka na kuny

Kuny, łasice, szczury i myszy, wszystkie te gryzonie mają jedną wspólną wadę – są trudnymi do wytępienia szkodnikami, wyjadającymi jedzenie nasze i naszych zwierząt, niszczące nasze ściany, meble… Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą nam trutki na gryzonie firmy Vigonez. Trutka na szczury ma specjalny atrakcyjny zapach i smak, dzięki czemu zwierzęta chętnie po nią sięgają. Dodatkowo trutki na kuny działają po około 4 dniach, a przeciągu których inne zwierzęta ze stada również zdążą zjeść pastę. Trutka na myszy ma właściwości mumifikujące, zapobiegnie przykremu zapachowi jaki wydzielają martwe zwierzęta.

Preparaty na pająki, korniki i mole

Chociaż mole wyglądają niemal jak motyle to niestety są od nich bardziej szkodliwe. Spray na mole spożywcze i odzieżowe to przydatny produkt w każdym domu, ponieważ niestety te małe stworzenia mogą pojawić się wszędzie. Środek owadobójczy marki Vigonez przyda się kiedy zauważymy ślady obecności moli w szafie czy spiżarni, ale warto go użyć także profilaktycznie, aby nie dopuścić do ich pojawienia się. Chociaż pająki uważane są za nieszkodliwe i wręcz przydatne, jednak nikt nie lubi widoku wielkich pajęczyn w rogu pokoju, jeśli dodatkowo padnie na osobę z arachnofobią, pojawienie się w domu pająka może wywołać prawdziwą panikę. W tej sytuacji właśnie warto użyć preparatu odstraszającego pająki, dzięki któremu pozbędziemy się problemu na nawet 6 miesięcy. Bezwonny i łatwy do aplikowania preparat do zwalczania korników, doskonale nada się do ochrony mebli drewnianych przed tymi małymi szkodnikami. Spray Vifonez, sprawdzi się także przy ochronie drewna przed innymi szkodnikami takimi jak spuszczele czy kołaki. Przypominamy jednak aby przy używaniu wszelkich preparatów ochronnych zachować szczególną ostrożność, szczególnie powinny one znajdować się z dala od dzieci.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl