Stolnica kuchenna to podstawa

Dla każdej gospodyni domowej, która uwielbia pieczenie ciast stolnica to podstawa. W kuchni ważna jest funkcjonalność wyposażenia oraz możliwość utrzymania odpowiedniego porządku. Stolnica świetnie sprawdza się w ugniataniu ciast wszelkiego rodzaju, nie tylko słodkich.

Przygotowanie ciast na różnego rodzaju potrawy to dla niektórych czysta przyjemność. Stolnica zapewnia doskonałą powierzchnię do zagniatania i formowania ciasta. Jeszcze lepiej się pracuje, kiedy po wszystkim można łatwo posprzątać. W rozrabianiu ciasta na wypieki, pierogi lub kluski problemem może być wszechobecna mąka. Stolnica pozwala nam na zachowanie porządku przy gotowaniu oraz łatwe posprzątanie po wszystkim.

Kuchenne stolnice drewniane do wyrabiania ciasta

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo stolnice drewniane. Niezależnie od rodzaju materiału z jakiego jest stolnica, każda chroni nasz blat kuchenny przed uszkodzeniami oraz pozwala na higieniczne wyrabianie ciast. Drewniana stolnica kuchenna to tradycja sama w sobie. Odpowiednio pielęgnowana posłuży na długie lata, wystarczy ją myć po każdym użytkowaniu i suszyć w miejscu z dostępem do powietrza. Dodatkowy rant na brzegach stolnicy drewnianej ułatwia pracę z użyciem mąki, która nie rozsypuje się po blacie, a sprzątanie po kuchennych wariacjach staje się przyjemnie łatwe.

Mata silikonowa - godny zastępca drewnianych stolnic

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów zastosowanie znalazły także maty silikonowe, pełniące te same funkcje co drewniane stolnice kuchenne. Sprawdzą się szczególnie dla tych, którzy nie dysponują dużą kuchnią czy spiżarnią. Można je z łatwością zwinąć w rulon i schować do szuflady, są więc poręczne i praktyczne. Użytkowanie ich to błahostka! Można je myć ręcznie albo w zmywarce. Lekko śliska powierzchnia sprawia, że wszelkie zabrudzenia schodzą bez problemowo. Silikon pokryty powłoką non-stick ma niezwykłą zaletę - ciasto nie przyklei się do maty, możemy więc tworzyć mączne potrawy bez użycia dodatkowej ilości mąki do podsypywania. W dodatku na takiej silikonowej macie możemy piec! Jest odporna na działanie wysokich temperatur, więc możemy używać jej w zastępstwie blachy do pieczenia. Sprawdzi się do wszelkich ciasteczek i pierniczków.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl