Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Termofory gumowe

Termofor to produkt, który możemy znaleźć w większości domów. Używany na różne dolegliwości, jak i dla wygrzania się w chłodne dni. Cudowne jest uczucie przytulenia się do ciepłego termofora po powrocie ze spaceru na mrozie. Termofor w pokrowcu można też włożyć pod kołdrę i cieszyć się przyjemnym ciepłem w łóżku. Termofor to doskonały pomysł na świąteczny prezent. Żeby był bardziej efektowny, możemy kupić termofor w sweterku lub w futerku. Podczas jesiennych i zimowych chłodów, termofor doskonale ogrzeje nas i pomoże zrelaksować się z dobrą książką. Dla kobiet, termofor jest doskonałym sposobem na bóle menstruacyjne. Również na niektóre bóle stawów, ciepły okład może pomóc. W czasie choroby, kiedy trzęsiemy się z zimna pod kołdrą, gorący termofor pod stopy może pomóc nam się rozgrzać i zasnąć spokojnie.

Termofor dla dzieci

Dzisiejsze termofory dostępne są w przeróżnych wariacjach. W kształcie maskotek, z przyjemnych w dotyku materiałów… A to podoba się dzieciom! Maluch może przytulić się do takiego termofora jak to ciepłej maskotki. Dzięki temu dziecko może przyzwyczaić się do samodzielnego spania. Istnieje kilka rodzajów termoforów. Najpopularniejszym jest termofor gumowy. Użytkowanie go jest niezwykle proste, wystarczy zalać go gorącą wodą i szczelnie zakręcić. Istnieją również termofory żelowe oraz termofory suche, które w celu aktywacji musimy odgrzać w piekarniku lub mikrofalówce. Najbardziej nowoczesny jest termofor elektryczny. Posiada on akumulator oraz specjalną grzałkę i ładujemy go tak, jak każdy inny sprzęt – ładowarką. W naszym sklepie znajdziesz gumowe termofory w różnych rozmiarach! Mały termofor 1 l, termofor 1,5 l i duży termofor 2 l!

Termofor jak używać?

Użycie termoforu jest bardzo proste, a sam sprzęt jest wielofunkcyjny! Pomoże na różne bóle i w czasie przeziębienia czy grypy. Dodatkowo w zimne noce wystarczy włożyć go pod kołdrę i mamy swój prywatny grzejnik. Ciepło termofora działa rozkurczowo na mięśnie, pomaga dzięki temu załagodzić niektóre dolegliwości. Co ciekawe, odpowiednio dobrany termofor może pomóc w łagodzeniu kolek u niemowląt, a u dorosłych ludzi, przeciwdziałać zaparciom. Niektóre rodzaje termoforów, mogą służyć również jako okłady chłodzące na oparzenia, wystarczy włożyć taki okład do zamrażarki lub wlać do niego zimnej wody. Należy jednak najpierw sprawdzić, czy nasz termofor jest przystosowany do tak niskich temperatur! Użycie gumowego termofora jest bardzo proste. Wystarczy wlać do niego gorącą wodę, dobrze zakręcić, upewnić się, czy woda nie wycieka i można się ogrzewać!

Termofor w sweterku / Termofor w pokrowcu

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl