Wałki do wałkowania ciasta. 

Są elementy wyposażenia kuchni, bez których nie jesteśmy w stanie przygotować pewnych dań. W kuchni, gdzie królują wypieki i inne dania na bazie mąki, podstawowym wyposażeniem jest wałek do ciasta oraz stolnica do wyrabiania i formowania.

Wałek do ciasta to prosty produkt z uchwytami, który pozwala na równomierne wałkowanie i formowanie ciasta. Sprawdzi się w produkcji pierogów, pizzy oraz wszelkiego rodzaju wypieków. W rodzinie, gdzie są małe dzieci, często wałkowanie zlecamy swoim pociechom. Wałki do ciasta to narzędzie bezpieczne, które bez obaw możemy powierzyć dzieciom. Wspólne przygotowanie ciasta na pierniki może być świetną zabawą dla rodziny w trakcie przygotowań świątecznych.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne wałki do ciasta, od klasycznych drewnianych po eleganckie wałki ze stali nierdzewnej oraz wałki do ciasta z tworzywa sztucznego. Dostępne są również nowoczesne wałki silikonowe, do których nie przywiera ciasto podczas wałkowania. Decydując się na zakup wałka do ciasta, zalecamy dopasowanie go do stolnicy jaką posiadamy. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl