Wałek drewniany i silikonowy do wyrabiania ciasta.

Wałki do wałkowania ciasta

Są elementy wyposażenia kuchni, bez których nie jesteśmy w stanie przygotować pewnych dań. W kuchni, gdzie królują wypieki i inne dania na bazie mąki, podstawowym wyposażeniem jest wałek do ciasta oraz stolnica do wyrabiania i formowania.

Wałek do ciasta dla każdego!

Wałek do ciasta to prosty produkt z uchwytami, który pozwala na równomierne wałkowanie i formowanie ciasta. Sprawdzi się w produkcji pierogów, pizzy oraz wszelkiego rodzaju wypieków. W rodzinie, gdzie są małe dzieci, często wałkowanie zlecamy swoim pociechom. Wałki do ciasta to narzędzie bezpieczne, które bez obaw możemy powierzyć dzieciom. Wspólne przygotowanie ciasta na pierniki może być świetną zabawą dla rodziny w trakcie przygotowań świątecznych.

Jaki jest dobry wałek do ciasta?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne wałki do ciasta, od klasycznych drewnianych po eleganckie wałki ze stali nierdzewnej oraz wałki do ciasta z tworzywa sztucznego. Dostępne są również nowoczesne wałki silikonowe, do których nie przywiera ciasto podczas wałkowania. Decydując się na zakup wałka do ciasta, zalecamy dopasowanie go do stolnicy jaką posiadamy. Nie ma wielkiego znaczenia, który wałek wybierzecie, każdy z nich na pewno się sprawdzi. Zalecamy jednak kompatybilny ze stolnicą, gdyż dwa takie same materiały będą lepiej ze sobą współpracować, a wałkowanie będzie czystą przyjemnością!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl