Pucharek do lodów i deserów 305 ml komplet 6 szt Frosty

Skontaktuj się z naszym konsultantem i złóż zamówienie telefonicznie
575 362 542
Opis
Pucharek do lodów ze szkła poj. 305 ml 6 szt. Frosty
Komplet szklanych pucharków, które idealnie sprawdzą się do podawania lodów i deserów. Przejrzyste szkło można wypełnić wielokolorowym deserem, owocami i bitą śmietanką. Galaretki w kilku kolorach ze śmietanką będą wyglądać pięknie w transparentnych pucharkach. Naczyńka świetnie sprawdzą się także jako pucharek na sałatkę z krewetek lub innych owoców morza.
Zestaw salaterek na nóżce to obowiązkowe wyposażenie jadalni i kuchni. W pucharkach tradycyjne podajemy desery, ale nadają się także do serwowania zup, np. chłodnika lub słodkich zup owocowych, które tak chętnie jemy w letnie upalne dni. Zestaw pucharków to obowiązkowe wyposażenie jadalni. Jeśli wpadną niespodziewani goście najszybciej podamy lody z owocami i polewą czekoladową.
Szkło jest łatwe do utrzymania w czystości – można je myć ręcznie lub wkładać do zmywarki. Przejrzyste szkło ładnie eksponuje nasze pomysłowe słodkie desery. Pucharki do lodów na nóżce są wygodne i mają elegancki kształt. Komplet pucharków w firmowym pudełeczku to dobry pomysł na prezent, upominek. LAV to marka globalna z siedzibą w Turcji podbija z sukcesami rynki światowe dzięki szczególniej przejrzystości szkła, pięknym projektom i przyjaznym cenom.
Specyfikacja:
- komplet: 6 szt.
- pojemność: 305 ml
- wysokość: 12,5 cm
- średnica górna: 8,5 cm
Dane techniczne
Szkło | Gładkie |
Kolor | transparentny |
Materiał | Szkło |
Pojemność | 0d 310 ml do 400 ml |
Liczba elementów w zestawie | 6 el. |