• promocja
Dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx 4,2l biały Dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx 4,2l biały
Marka: Aquaphor
Cena: 62,90 zł 74,90 zł
zobacz więcej
  • promocja

Aquaphor

Jaki cel przyświeca marce Aquaphor? Zapewniać najwyższą jakość wody, poprzez nowoczesne rozwiązania Aquaphor wciąż stara się rozwijać, udoskonalając produkty i rozwijając technologie przyszłości. Aquaphor stara się połączyć niski koszt z wysokiej jakości technologią filtrującą wodę. Marka sprzedaje swoje produkty na niemal całym świecie, w aż 60 krajach, posiada sześć dużych zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 3 000 ludzi. Zespół Aquaphor zaczął powstawać już w 1991 roku, a rok później oficjalnie została założona spółka, która przeprowadzała badania w zakresie badań i produkcji filtrów do wody. W kolejnych latach w Rosji powstało pierwsze laboratorium Aquaphor i uruchomiono linię technologiczną, produkującą aktywowane włókna Aqualen, firma z czasem otwierała nowe oddziały i odkrywała oraz rozwijała technologie filtrowania wody. Marka Aquaphor posiada już ponad 130 patentów, które są ich własnością intelektualną i wciąż odkrywa nowe.

Dzbanki filtrujące Aquaphor

Marka Aquaphor stawia przede wszystkim na dzbanki filtrujące wodę. Dokonuje wszelkich starań, aby dzbanki były poręczne, wyglądały dobrze i odpowiednio filtrowały wodę. Dzbanki filtrujące Aquaphor są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Warto wspomnieć że dzbanki są zrobione tak aby mieścić jak największą ilość wody w jak najmniejszej zajmowanej przestrzeni, są kompaktowe i zajmują naprawdę mało miejsca. Warto wspomnieć o ciekawej kolorystyce dzbanków, są transparentne, ale dostępne w różnych kolorach, abyśmy mogli dopasować go do swojej kuchni!

Dzbanki do filtrowania wody Aquaphor

Większość dzbanków filtrujących Aquaphor zmieści się w drzwiach lodówki, co zapewnia dodatkową przestrzeń w kuchni. Dzbanki skutecznie oczyszczają wodę, a jeden wkład filtrujący wystarcza na około 2 miesiące.. Dzbanki Aquaphor z wymiennymi wkładami mają certyfikat NIZP-PZH i mają najwyższy na rynku poziom filtracji wody pitnej. Dzbanek do filtrowania wody Aquaphor posiada wskaźnik, który na podstawie ilości użytkowania naczynia, wskazuje orientacyjny moment, kiedy należy filtry wymienić.

Wkłady filtrujące Aquaphor

Filtry wymienne Aquaphor znajdujące się w dzbankach do filtrowania wody Aquaphor dbają o to, aby usunąć z wody wszelkie zanieczyszczenia. Filtry do wody Aquaphor usuwają z wody chlor, rdze, związki organiczne, fenole i metale ciężkie. Zależnie od wyboru filtra możemy zakupić również taki, który dodatkowo wzbogaca wodę w magnez, a niweluje nieprzyjemny posmak i zapach wody. Wkłady filtrujące pasują do większości dzbanków marki Aquaphor i do wielu innych marek na rynku europejskim.

Filtr do wody Aquaphor

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl