Avocado Home

Marka Avocado Home postawiła sobie za cel stworzyć produkty funkcjonalne, ale również o atrakcyjnym wyglądzie! Oferta marki Avocado Home spełnia oczekiwania nowoczesnego konsumenta. Marka nie ogranicza się do jednej gamy produktów a sukcesywnie rozszerza swoją działalność na cały dom! W ofercie Avocado Home znajdziesz drobne akcesoria domowe, elementy dekoracyjne i sprzęty kuchenne. Motto marki jest proste: Produkty mają być praktyczne, funkcjonalne i ładne!

Avocado Garden

Avocado Garden to całkiem nowa część marki Avocado Home, która specjalizuje się w niezbędnych artykułach codziennego użytku do ogrodu! Znajdziemy tu więc niezliczoną ilość różnego rodzaju doniczek ceramicznych, jak i z tworzywa sztucznego. Dodatkowo marka oferuje również moskitiery balkonowe i różnej wielkości opryskiwacze ciśnieniowe do roślin. Avocado Garden stara się dać Ci to, co niezbędne do zadbania o ogród!

Avocado Pets

Początkowo marka Avocado Home stawiała na akcesoria domowe, teraz jednak postanowiła objąć pieczę również nad produktami dla zwierząt! W ofercie Avocado Pets znajdziesz klasyczne akcesoria: miski, smycze, obroże — w nowym, lepszym wydaniu. Dodatkowo pod marką Avocado Pets dostępne są takie produkty jak maty chłodzące, baseny dla psów i zabawki dla zwierząt oraz wiele więcej. Cel produktów tej marki jest jasny, wszystko ma być w 100 % przyjazne dla zwierząt.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl