BGtech – The Gifts Designers

Firma BGtech jest znana z niezliczonych pomysłów na oryginalne prezenty. Jak powstało BGtech? Początkowo w połowie XIX wieku w Tułowicach powstała fabryka porcelany. Zmieniała ona wielokrotnie właścicieli, lata później rozszerzyła swoją działalność również na produkcję ceramiki. W 2006 roku powstała firma BGtech produkująca szklane i ceramiczne upominki. Już dwa lata później rozpoczęła ścisłą współpracę z fabryką Ceramika Tułowice. Aktualnie praktycznie wszystkie produkty marki BGtech tworzone są w tym historycznym miejscu.

Upominki BGtech

Firma BGtech The Gift Designers posiada szeroką ofertę, w której znajdziemy przeróżne produkty, nadające się na prezent. Różne zastosowania, kształty, nadruki... Produkty marki BGtech zaskakują, niektóre są stonowane i eleganckie, inne zabawne, a jeszcze inne wręcz frywolne. Cały proces tworzenia artykułów i wprowadzania ich na rynek jest nadzorowany przez wykwalifikowaną kadrę menadżerów produktu, projektantów i grafików. BGtech tworzy nowatorskie produkty, znajdujące później swoich odbiorców w całej Europie. Aktualnie upominki BGtech są sprzedawane w niemal 30 krajach, duży sukces firmy może być również efektem otwarcia na inne języki. Większość produktów jest tłumaczona na języki narodowe mieszkańców różnych zakątków świata. Dzięki temu, a także jakości i doskonałemu funkcjonowaniu firmy, aktualnie należy do jednego z największych producentów upominków w Europie.

Kubki ceramiczne BGtech

Marka BGtech przede wszystkim słynie z kubków ceramicznych. Są one często dostosowane pod jakąś specjalną okazję: walentynki, dzień dziadka czy dzień mamy. Kubki BGtech to szeroka gama kształtów, wzorów i kolorów. Prócz standardowych kubeczków, w ofercie firmy możemy znaleźć również specjalne kubki z zaparzaczem. Często na kubkach BGtech spotykamy się z zabawnymi i motywującymi napisami, takimi jak: „Kawa nie pyta, kawa rozumie” czy „Uśmiechnij się”.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl