Spray na kleszcze dla ludzi Spray na kleszcze dla ludzi
Marka: Bros
Cena: 10,90 zł 13,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Spray na muchy komary i muchy ZIELONA MOC Spray na muchy komary i muchy ZIELONA MOC
Marka: Bros
Cena: 11,90 zł 17,90 zł
zobacz więcej
  • promocja

Marka Bros

Firma Bros istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Marka jest znana z szerokiej gamy specyfików na wszelakich nieproszonych gości – insekty, gryzonie i tylko. Preparaty marki Bros są tworzone przez specjalistów, którzy koncentrują się na wykorzystywaniu najnowszych dostępnych technologii, aby ich produkty były jak najskuteczniejsze i bezpieczne.

Środki odstraszające owady

Nie sposób wymienić wszystkich na zwalczanie insektów marki Bros. W ofercie firmy znajdziemy specjalne spraye do rozpylania w szafach i pojemnikach pozbywające się moli a przy okazji pozostawiające przyjemny zapach lawendy. A na mole spożywcze Bros poleca specjalną pułapkę. Pułapka na mole spożywcze sprawia że stworzenie chętnie wejdzie do środka, ale nie będzie już mogło z niego wyjść. Równie ciekawym pomysłem, który pojawił się stosunkowo niedawno jest specjalna pułapka z płynem na muszki owocówki, owady są wabione do pojemniczka, a następnie nie są w stanie się z niego wydostać. A na prusaki, karaluchy i inne owady biegające Bros proponuje nam prusakolep, którego skuteczność trwa przez wiele miesięcy. W ofercie Brosa pojawiła się również popularna trutka na mrówki w formie granulowanej, której składniki sprawiają że jest ona dla mrówek wyjątkowo kusząca i atrakcyjna. A aby pozbyć się problemu latających owadów w domu, na lato dobrze zaopatrzyć się w specjalną siatkę na owady, która przyklejona na okno, dopuszcza dopływ świeżego powietrza, jednocześnie nie przepuszczając much, pszczół czy komarów.

Trutki na gryzonie

Kto ma własny ogródek najprawdopodobniej odczuł już, jak uprzykrzyć życie mogą krety co noc rozkopujące ziemię na naszym podwórku lub kuny zjadające od dołu nasze warzywa. W takiej sytuacji musimy sięgnąć po odpowiednie środki, jakie? Popularnym rozwiązaniem, które oferuje Bros jest pułapka na krety i nornice. Jest to plastikowa rurka, którą wkłada się do tunelu kreta, a zwierzę po wejściu w nią, nie będzie w stanie się wydostać. Jeżeli jednak nie chcemy mieć tych zwierzątek na sumieniu, a chcemy po prostu aby oddaliły się z naszej działki, wystarczy zainwestować w solarny odstraszacz na krety i gryzonie, który wydziela fale dźwiękowe skutecznie odstraszające szkodniki. Prócz tego Bros w ofercie posiada także specjalne płyny na kuny i krety, które można stosować zarówno w pomieszczeniu jak i na otwartych przestrzeniach i działa odstraszająco aż do 8 tygodni. Na nornice ciekawym rozwiązaniem są też specjalne świece na nornice, które podczas palenia wydzielają substancje, wypełniające korytarze nornic i wypłaszające je z tego obszaru na parę tygodni.

Płyny odstraszające psy i koty

Nawet ktoś kto kocha zwierzęta, może mieć dość ich ciągłego zaznaczania terytorium, a psy mają to po prostu we krwi. Dlatego bezpiecznym i zarazem skutecznym sposobem na zniechęcenie zwierzęcia do załatwienia się na mur domu czy taras będzie płyn odstraszający na psy i koty, który nie zrobi naszym zwierzakom krzywdy, ale skutecznie odgoni od zapsikanego miejsca.

Preparat na chwaty

Kiedy Na płytkach w naszej altance, lub na balkonie zaczyna wyrastać mech, albo w oczku wodnym pojawiają się glony, może przydać się specjalny płyn biobójczy, zabijający rośliny i zabezpieczający miejsce przed ponownym porastaniem. W ofercie marki Bros znajdziemy również specjalny płyn zwalczający chwasty i korzenie, który przenika w głąb rośliny i powoduje jej całkowite zniszczenie.

Środki łagodzące ukąszenia

Marka Bros zadbała także o nasz komfort. Kiedy nie zareagujemy odpowiednio szybko i dojdzie do ukąszenia nas przez komara, kleszcza lub innego insekta, warto zaopatrzyć się w specjalny żel lub spray łagodzący ukąszenia, przynoszący ulgę i zmniejszający ryzyko chorób przenoszonych przez insekty. W ofercie Brosa znajdziemy również plasterki łagodzące ukąszenia, które zaraz po naklejeniu przynoszą ulgę skórze.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl