Carmani porcelana

Firma Carmani to dystrybutor wysokiej jakości porcelany i dekoracji domu. Marka Carmani stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Odbiorcami dekoracji i porcelany Carmani są indywidualni klienci, ale również firmy chcące sprezentować upominki swoim pracownikom/kontrahentom. Porcelana Carmani szczególnie ceniona jest przez miłośników sztuki, ponieważ marka swoje kolekcje tworzy na podstawie motywów znanych malarzy takich jak Klimt, Mucha czy van Gogh. Akcesoria Carmani uatrakcyjnią wygląd salonu i kuchni. Doskonałym pomysłem jest również porcelana Carmani na prezent.

Carmani van Gogh – Impresjoniści

Jedną z popularniejszych kolekcji Carmani są Impresjoniści. Kolekcja zawiera produkty z motywami inspirowanymi obrazami impresjonistycznych malarzy – Averin, van Gogh, Monet, Razumov i Renoir. Carmani Vincent van Gogh to niezwykła kolekcja kubków, filiżanek, a nawet poduszek i świeczek. Vincent van Gogh to postimpresjonistyczny malarz holenderski, doceniony dzięki emocnjonalności i żywej kolorystyce swoich dzieł. Akcesoria Carmani van Gogh inspirowane są obrazami „The Cafe Terrace on the Place du Forum”, „The Sunflowers” i „Irises”.

Carmani Gustav Klimt

Dużą popularność firmie Carmani, przyniosło wprowadzenie do sklepu kilkuset propozycji najróżniejszych akcesoriów z obrazami Gustava Klimta. Gustav Klimt był austriackim malarzem i grafikiem. Od małego otaczał się sztuką, jego ojciec był złotnikiem – grawerem, a z braci jeden zajmował się malarstwem, a drugi cyzelatorstwem. Sztuka Klimta była bardzo żywa, swobodna i wolna od wszelkich kanonów. Carmani Gustav Klimt to kolekcja inspirowana dziełami tegoż malarza, między innymi obrazów: „Pocałunek”, „Judyta z głową Holofernesa” czy też „Adele Bloch-Bauer”. Wśród owych akcesoriów możemy znaleźć lusterka, torebki prezentowe, zawieszki, talerzyki, kubki, wizytowniki i wiele więcej!

Carmani Leonardo Da Vinci

Carmani stworzyło również kolekcję inspirowaną twórczością Leonardo Da Vinci. Ten człowiek orkiestra to renesansowy malarz z Włoch, który jednocześnie był również odkrywcą, matematykiem, anatomem, wynalazcom, geologiem, filozofem, muzykiem i pisarzem. Kolekcja Carmani Leonardo Da Vinci oparta jest na najbardziej znanych dziełach tego autora: „Mona Lisa”, „Dama z łasiczką” i „Człowiek Wirtuwiański”. W kolekcji Da Vinci znajdą Państwo szkatułki, torebki prezentowe, podkładki korkowe, ramki na zdjęcia, filiżanki i dyfuzory.

Carmani Alfons Mucha

Kolekcja Carmani Alfons Mucha zawiera niezwykłe obrazy takie jak „Precious Stones” czy „4 pory roku”. Alfons Mucha to czeski grafik i malarz, przedstawiciel secesji oraz fin de siecle'u. Mucha znany był z grafik wyidealizowanych postaci pięknych kobiet. Wśród niezwykłych produktów inspirowanych obrazami Muchy znajdziemy kulę do podtrzymywania książki, lusterko, talerze, kubki i czajnik.

Carmani William Morris

William Morris to angielski malarz, rysownik, architekt, pisarz, projektant i poeta. Słynne, kwiatowe obrazy Morrisa znajdują się w produktach Carmani. Obrazy znajdują się w kolekcji Carmani William Morris i zdobią takie produkty jak kubki, poduszki i filiżanki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl