Marka Duo

Ta marka to przede wszystkim wysokiej jakości porcelana Duo! Duo działa na rynku już od 2005 roku i jest importerem oraz dystrybutorem porcelany z całego świata. Marka nieustannie rozwija się i odnajduje coraz to nosze rozwiązania oraz kolekcje ekskluzywnych serwisów kawowych, obiadowych, oraz dzbanków i kubków. Oferta Duo składa się z szerokiej gamy materiałów takich jak prestiżowa bone china czy stylowy dolomit. Dwie najwyższe wartości, na jakie marka Duo stawia w swoich produktach to najwyższa jakość i uniwersalny design.

Kubki Duo porcelanowe, ceramiczne i emaliowane

Marka Duo posiada w swojej ofercie ogromną ofertę różnorakich kubków! Od eleganckich, prostych, porcelanowych kubków, po urocze kubeczki z zabawnymi nadrukami. Marka Duo to także kubki emaliowane! Ręcznie malowane kubki emaliowane marki Duo to niepowtarzalne i wyjątkowe naczynia w stylu retro. Kolekcja naczyń emaliowanych Vintage to seria naczyń o nietuzinkowych kształtach, nawiązująca do tradycyjnej sielskiej wsi sprzed lat. Porcelanowe kubki duo dzięki wysokim standardom produkcji są charakteryzują się niezwykłą gładkością i lekkością.

Zastawa stołowa Duo

Marka Duo to jednak nie tylko kubki! W ofercie marki możemy znaleźć również całe zastawy stołowe z porcelany: talerze, salaterki, półmiski, cukiernice i wazy. Większość naczyń marki Duo jest utrzymywana w stylu retro możemy jednak znaleźć także bardziej nowoczesne, porcelanowe talerze czy kubki, kuszące elegancją i minimalizmem. Zastawa obiadowa Duo to doskonałą opcja zarówno do domu, jak i do lokali gastronomicznych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl