Elo Germany – historia firmy

Elo Germany to marka, która może się pochwalić ponad 80-letnią tradycją. Przez lata obecności na rynku i w wielu europejskich domach, dostosowywali swoje produkty do oczekiwań i potrzeb swoich klientów. Początkowo podbiła rynek i serca Niemców, aż wyszła poza granice państwa. Trafiając do wielu domów w całej europie, a nawet docierając do Azji, cieszyła się uznaniem za sprawą wysokiej jakości i wyważonego designu. Obecnie Elo Germany to marka, której warto zaufać i wybrać właśnie ich produkty do swojej kuchni. Warto dodać, że producent stawia wysoko poprzeczkę, dbając nie tylko o wygląd, funkcjonalność, ale i bezpieczeństwo! Obecnie marka oferuje szeroki asortyment produktowy do każdej kuchni! Elo Germany stała się wiodącą firmą w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego ze względu na tradycję łączenia jakości i innowacji. Wysokiej jakości niemieckie naczynia kuchenne wykonywane są ze stali nierdzewnej, emalii i aluminium i produkowane w różnych krajach.

Garnki Elo Germany

Garnki firmy Elo Germany to doskonałej jakości naczynia, wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Zestaw garnków Elo Platin to 5 częściowy zestaw garnków, które nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek – gazowe, elektryczne, indukcyjne, jak i do piekarnika. Garnki Elo Platin nadadzą się idealnie do gotowania z małą ilością wody, zachowując w potrawach wszystkie witaminy. Garnek Elo Platin można bezpiecznie myć w zmywarce. Polecamy również serie garnków: Elo Excellent Function oraz Elo Rubin. Garnki Elo Germany posiadają energooszczędne dno kapslowe, żaroodporne szklane pokrywy i uchwyty ze stali nierdzewnej. Naczynia nadają się na indukcję i do piekarnika. Nowoczesny wygląd garnków Elo Germany sprawia, że nadadzą się one do futurystycznych i minimalistycznych kuchni.

Szybkowar Elo Praktika

Szybkowary to naczynia które ułatwiają i przyspieszają gotowanie wszelkiego rodzaju potraw. Na czym polega działanie szybkowaru? W szybkowarze potrawy gotują się szybciej, ponieważ w szczelnie zamkniętym garnku wytwarza się bardzo wysokie ciśnienie. Każde naczynie posiada uchwyt mocujący oraz pokrywę. Pokrywa szybkowaru posiada widoczne zazębienia do łączenia jej z naczyniem oraz uszczelkę. Co ciekawe, dzięki skróconemu czasowi obróbki termicznej, nasze danie zachowuje więcej wartości odżywczych. Komplet szybkowarów Elo Germany Praktika składa się z dwóch szybkowarów o pojemności 3 i 6 litra, oraz z sita to szybkowaru. Nowoczesne i eleganckie szybkowary Elo Praktika posiadają automatyczny system kontroli ciśnienia, dzięki któremu oszczędzamy czas i energię! Pokrywa szybkowaru zrobiona jest ze stali nierdzewnej 18/10 i posiada dwa zawory bezpieczeństwa, dzięki którym ciśnienie można regulować podczas gotowania.

Patelnie Elo Germany

Patelnie Elo Germany to naczynia doskonałej jakości, które zadowolą kucharzy amatorów, jak i profesjonalnych szefów kuchni. Patelnia granitowa Elo Granit Evolution to naczynie zaprojektowane w taki sposób aby ułatwić smażenie i gotowanie. Patelnia wykonana została z odlewu aluminium, a jej uchwyt wyprodukowano z tworzywa bakelitowego. Patelnia posiada nieprzywierającą powłokę z efektem kamienia i drobinkami granitu. Wśród produktów Elo Germany, również patelnia Elo Cool Grey zasługuje na wyróżnienie. Patelnia wykonana jest z aluminium odlewanego i pokryta wewnątrz wytrzymałą powłoką nieprzywierającą Greblon C2+. Patelnie posiadają przyjemny w dotyku siwoszary uchwyt. Patelnia Cool Grey zapewnia nam równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni, dzięki czemu oszczędza czas i energię. Patelnie można myć w zmywarce i są odpowiednie do wszystkich typów kuchenek, również indukcyjnych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl