Rondel Elo Ducto 18cm Rondel Elo Ducto 18cm
Cena: 88,00 zł
szt.
zobacz więcej
Rondel ELO Lava 16 cm Rondel ELO Lava 16 cm
Cena: 116,00 zł
szt.
zobacz więcej

Elo Germany to marka, która może się pochwalić ponad 75-letnią tradycją. Przez lata obecności na rynku i w wielu europejskich domach, dostosowywali swoje produkty, w tym garnki ze stali nierdzewnej do oczekiwań i potrzeb swoich klientów. Obecnie marka oferuje szeroki asortyment produktowy do każdej kuchni!

Początkowo podbiła rynek i serca Niemców, aż wyszła poza granice państwa. Trafiając do wielu europejskich domów, cieszyła się uznaniem za sprawą wysokiej jakości i wyważonego designu. Obecnie Elo Germany to marka, której warto zaufać i wybrać właśnie ich produkty do swojej kuchni. Warto dodać, że producent stawia wysoko poprzeczkę, dbając nie tylko o wygląd, funkcjonalność, ale i bezpieczeństwo!

Wszystkie garnki ze stali nierdzewnej, dostępne w naszej ofercie, posiadają niezbędne certyfikaty zgodne z rozporządzeniami nakładanymi przez organy UE. Oznacza to, że są bezpieczne w kontakcie z żywnością i można w nich przygotowywać posiłki nawet dla alergików czy małych dzieci. Garnki ze stali nierdzewnej dostępne są w korzystnych cenowo zestawach, które spełnią potrzeby każdego Master Chefa w domu. Zachęcamy do przeglądania oferty i wyboru produktów od Elo Germany, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl