Marka kieruje się jedną, prostą zasadą. Gotowanie ma być przyjemne i sprawiać radość. Dlatego wszystkie produkty, które są sygnowane logiem Elo Pol charakteryzują się niezawodnością, solidną konstrukcją, a także bogatym wzornictwem, które zachwyci niemal każdego klienta!

Elo Pol jest bezpośrednim przedstawicielem niemieckiej marki Elo-Stahlwaren, która na terenie tego kraju, cieszy się dużym zaufaniem i sympatią osób, które lubią gotować. W ofercie znajdziemy między innymi garnki emaliowane oraz inne naczynia emaliowane, które na pewno przydadzą się w niejednej polskiej kuchni.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie – zarówno garnki emaliowane, jak i inne naczynia można stosować w bardzo ciepłych, jak i zimnych temperaturach. Nie odkształcają się, nie tracą swoich właściwości, ani jakości. Ponadczasowa estetyka, to ich znak charakterystyczny! Produkty Elo Pol wpisują się zarówno w aktualne trendy, jak i ponadczasowy vintage – zawsze będą na topie, a przy tym będą pomocne podczas przygotowywania domowych, zdrowych posiłków. Naczynia oraz garnki emaliowane są ekologiczne, odporne na kwasy, promienie UV oraz nie wykazują zmęczenia codziennym korzystaniem. Będą długo „prawą ręką” każdego szefa własnej, domowej kuchni!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl