Marka GSW GANS-STAHLWAREN - GERMANY

Nowoczesne naczynia niemieckiej marki GSW opatrzono hasłem „GOTOWANIE Z RADOŚCIĄ”. Garnki, patelnie i akcesoria kuchenne zaprojektowano i wyprodukowano w oparciu o 125 letnie doświadczenie rodzinnej firmy pracującej w Spabrück w Nadrenii Palatynacie w Niemczech. Garnki ze stali nierdzewnej, garnki emaliowane, brytfanny, garnki specjalistyczne oraz akcesoria kuchenne cieszą popularnością i zdobywają uznanie klientów w wielu krajach. Dział projektowania kładzie szczególny nacisk na rozwój marki w kierunku nowoczesnego i zdrowego gotowania. GSW tworzy naczynia dla obecnych i przyszłych klientów.

Garnki ze stali nierdzewnej GSW

Doskonałej jakości stalowe garnki to uniwersalne, praktyczne i eleganckie naczynia kuchenne. Garnki ze stali 18/8 są wytrzymałe i przede wszystkim higieniczne. Grube, kapslowe dno to energooszczędność i wygoda. Wielowarstwowe dno pozwala stosować stalowe garnki na wszystkich rodzajach kuchenek - na kuchniach gazowych, elektrycznych oraz na kuchniach na indukcję. Wewnątrz garnków nierdzewnych znajdziemy praktyczną skalę litrażową. Design garnków to klasyczna, polerowana stal np. w komplecie GSW EVITA lub stal satynowaną jak w futurystycznych, eleganckich garnkach GSW APART. Flagowy produkt niemieckiej marki to czajnik ze stali nierdzewnej z gwizdkiem MIRAGE i pasujący do niego komplet garnków ze stali nierdzewnej. Wśród specjalistycznych garnków stalowych warte polecenia są także garnek do szparagów, garnki do gotowania mleka, garnki niskociśnieniowe oraz szybkowary GSW.

Garnki emaliowane GSW

Tradycyjne garnki emaliowane wróciły do mody i cieszą się rosnąca popularnością. Naczynia emaliowane są niezwykle wytrzymałe i w pełni uniwersalne. Stal węglowa, pokryta kilkoma warstwami szklistej emalii i wypalona w ekstremalnie wysokich temperaturach, ma doskonałe parametry. Emaliowany garnek działa na wszystkich rodzajach kuchenek, to także garnek na indukcję. Naczynia emaliowane są zalecane dla alergików i rodzin z małymi dziećmi, ponieważ emalia blokuje kontakt żywności z alergenną stalą. Delikatne, kwiatowe wzory na garnkach, np. GSW FLORA lub GSW MAKI, są subtelne i pasują do większości wnętrz ale najpiękniej będą wyglądać w kuchni retro.

Brytfanna GSW


Brytfanka niemieckiej marki GSW to radość pieczenia i zapiekania. W ofercie znajdziecie Państwo brytfanny żeliwne emaliowane oraz brytfanny aluminiowe z powłokami nieprzywierającymi. Znakomitym produktem jest brytfanna stalowa dwuczęściowa GOURMET. Świetnie sprawdzają się do pieczenia mięsa brytfanny z rusztem. Doskonałym rozwiązaniem brytfanek GSW są pokrywki z aromatyzerem, ponieważ bez trudu uzupełnimy odparowaną wodę, bez zbędnego odkrywania i utraty temperatury. Wyprofilowany brzeg brytfanny GOURMET ułatwia odcedzanie. Brytfanki GSW są zaprojektowane tak, ułatwiały pracę w kuchni. Łatwo w nich piec na kuchni i w piekarniku, ale łatwo je także myć, można je myć w zmywarce.

 

Akcesoria kuchenne GSW


Akcesoria do kuchni wybieramy tak, by były trwałe, zdrowe i pasowały do wystroju. Piękne, lśniące przybory kuchenne GSW zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/8. Stal o wysokiej kwasoodporności jest bardzo trwała i można ją bezpiecznie stosować do potraw o dużej kwasowości, np. kapuśniaku. Wygodnie ukształtowane chochelki i chochle, łyżka cedzakowa, trzepaczka, tłuczek do ziemniaków, łyżka do odwracania mają małe uchwyty, które umożliwią powieszenie ich na relingu kuchennym lub na haczyku. Zgodnie z hasłem przewodnim GSW stalowe akcesoria kuchenne zapewnią nam GOTOWANIE Z RADOŚCIĄ.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl