Nóż masarski 15 cm Gerpol Nóż masarski 15 cm Gerpol
Marka: Gerpol
Cena: 25,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Gerpol

Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol kontynuuje tradycje, sięgające ponad 250-letniej historii Kuźnic Drzewickich. Wyroby produkowane w Drzewicy od setek lat były uznawane za symbol wysokiej jakości i znane na całym świecie. Korona w logo marki Gerpol ma znaczenie symboliczne. Również w godle Kuźnic Drzewickich i na sygnaturach w połowie XIX wieku pojawiał się ten symbol, co było niezwykłym wyróżnieniem. Symbol był nagrodą za znakomitą jakość wyrobów, przydzieloną przez cara Mikołaja I. Również dzisiaj wyroby w Drzewicy tworzone są przy pomocy starannej technologii wykonania z najlepszych materiałów i charakteryzują się najwyższą jakością.

Sztućce Gerpol

Sztućce marki Gerpol to przede wszystkim elegancja i nowoczesność. Tworzone są z najwyższej jakości stali 18/10 o grubości od 3 do 8 mm. Owa stal gwarantuje sztućcom wieloletnią trwałość i niegasnący blask. Sztućce Gerpol posiadają wiele zalet. Są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na korozję oraz działanie kwasów. Dzięki temu możemy bez obaw myć je w zmywarce. Dodatkowo sztućce Gerpol posiadają domieszkę chromu, przez którą posiadają one idealny, lustrzany połysk. Wysoką jakoś sztućców potwierdza 20-letni okres gwarancyjny. Sztućce Gerpol dzięki stosowaniu różnych metod obróbki stali, mogą posiadać efekt polerowany, satynowy lub złocony. Jedną z najpopularniejszych kolekcji firmy są sztućce Gerpol Venus. Linia Venus nawiązuje do rzymskiej bogini miłości, uosabia urodę świata. Sztućce te odzwierciedlają idealne proporcje, ład i harmonię. Inną kolekcją docenianą przez klientów, są sztućce Gerpol Violino. Są one niczym muzyczny instrument, zadowalając wyszukane poczucie dobrego smaku. Tradycyjny kształt i precyzyjne wykonanie sprawia, że linia ta jest wciąż doceniana i chętnie klienci do niej wracają. Warto wspomnieć również sztućce Gerpol Desire. Są one odzwierciedleniem naszych najskrytszych pragnień. Stanowią obietnicę wyjątkowych wrażeń kulinarnych, a także zapowiedź cudownych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Noże Gerpol

Produkcja noży w Drzewicy sięga do połowy XVIII wieku. Precyzyjnie wykonane noże Gerpol są produkowane przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są to najwyższej jakości produkty oferowane na rynku. Noże marki Gerpol to połączenie funkcjonalności z doskonałym wykonaniem i tradycją. Marka Gerpol oferuje noże o różnym zastosowaniu i inne akcesoria przydatne przy pracach kuchennych. Szczególną uwagą warto zwrócić na noże masarskie Gerpol, dedykowane osobom, ceniącym sobie doskonałą jakość i solidne wykonanie. Inne noże, sprawdzające się do obróbki mięsa to noże rzeźnicze Gerpol. Noże te są przeznaczone dla profesjonalistów, ale i amatorów dobrej kuchni. Posiadają ergonomicznie wyprofilowaną i trwale nitowaną rękojeść, która pozwala na bezpieczne użytkowanie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl