• promocja
  • promocja

Marka Happs Bros

Marka Happs została założona przez firmę Bros, która jest na rynku już od ponad 20 lat. Firma tworzy szeroką gamę specyfików, chroniących nasz dom, ogród oraz zwierzęta przed nieproszonymi szkodnikami. Specyfiki marki Bros kładą kres wszelkim męczącym wizytą małych intruzów. Firma Bros założyła markę Happs chcąc zadbać o każdy aspekt życia swoich klientów, w ten sposób ułatwiają dbanie o zdrowie i higienę zwierzaków.

Żele, płyny i szampony pielęgnacyjne dla psów

Marka Happs to przede wszystkim wszelkie specyfiki bezpieczne dla zwierząt, zwalczające pchły komary czy kleszcze, dlatego w ich ofercie znajdziemy żel zwalczający pchły, który skutecznie pozbywa się intruzów w kilka minut. Dodatkowo w sklepie możemy znaleźć płyn na kleszcze i komary, który ochroni nasze zwierzęta przed ukąszeniami insektów. Prócz ochrony, happs dba także o kondycję sierści naszych zwierzaków, dlatego oferuje różne szampony pielęgnacyjne, dla zwierząt w różnym wieku i z różnym kolorem futerka.

Obroże, aerozol i krople na pchły oraz kleszcze dla psów i kotów

Z czego również słynie marka Happs to obroże przeciwpchelne dla psów i kotów, taka ozdoba chroni nasze zwierzę nawet przez pół roku. Doskonałym rozwiązaniem dla naszego zwierzaka, zwłaszcza na sezon letni, kiedy wkoło pełno kleszczy są również krople, które aplikuje się na skórę psa i zapewniają one ochronę nawet do kilkunastu tygodni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl