Firma KINGHoff

Marka KINGHoff znana jest w Europie, a szczególnie ceniona w Polsce, Rosji i Niemczech. Firma istnieje już od 15 lat i od tego czasu zdążyła już ustabilizować swoją pozycję na rynku, dzięki niezwykłej wytrzymałości i jakości produktów. Firma KINGHoff oferuje szeroki asortyment produktów, które umilą Państwu czas spędzony w kuchni. KINGHoff przede wszystkim cały czas podąża za potrzebami klientów, wykorzystując przy tym najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały. Latami firma budowała zaufanie klientów, dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi w dziedzinie marketingu.

Garnki i patelnie KINGHoff

Szczególnie cenione przez klientów są Patelnie i garnki KINGHoff. Garnki marki KINGHoff są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają wielowarstwowe dna termiczne. Dodatkowo uchwyty garnków nagrzewają się powoli, a wewnątrz na ściankach znajdują się praktyczne miarki, ułatwiające odmierzanie pożądanej ilości płynu. Garnki KINGHoff sprzedawane są w zestawach z pokrywkami. Patelnie KINGHoff można podzielić zgodnie z powłoką jaką posiadają. Najbardziej popularne są patelnie marmurkowe KINGHoff, wyglądające futurystycznie i elegancko. Powłoka marmurkowa posiada właściwości nieprzywierające, dzięki temu posiłek nie przywrze do dna i się nie przypali. Naczynia KINGHoff nadają się zarówno na gaz, jak i na indukcję. KINGHoff może pochwalić się również patelniami z odlewu żeliwa. Patelnie żeliwne KINGHoff doskonale mogą nadać się nie tylko na kuchenkę, ale również na ognisko! Powierzchnie patelni żeliwnych są dodatkowo oksydowane, co zwiększa trwałość patelni oraz jej odporność na rdzewienie. Firma oferuje również zdrowszą wersję patelni żeliwnych, patelnie żeliwne emaliowane KINGHoff. Powłoka emaliowana jest bardzo zdrowa, nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie wywołuje szkodliwych substancji. Dodatkowo, jest to najlepsza opcja do przygotowania posiłków, dla alergików, osób starszych i dzieci.

Zaparzacze i żeliwne czajniki KINGHoff

Firma KINGHoff oferuje szeroką gamę czajników żeliwnych, w których możemy wykonać wszystkie czynności od zagotowania wody, aż po zaparzenie i podanie herbaty. Czajniki żeliwne emaliowane KINGHoff z zaparzaczem są utrzymane w japońskim stylu i posiadają dekoracyjne żłobienia, podkreślające charakter naczynia. Polecamy również zaparzacze KINGHoff, w których możemy przygotować pyszną i aromatyczną kawę oraz herbatę.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl