Koko Home – polska marka i nowoczesny design

Marka Koko Home powstała jak mówi firma po to, aby każdy mógł cieszyć się fantastycznym, nowoczesnym designem. Szeroki wybór produktów wykorzystywanych do domowych prac codziennych cieszy oko niezwykłą kolorystyką i formą. Większość wyrobów firmy Koko Home produkowana jest w Polsce, co jest głównym atutem wyróżniającym tę markę na rynku.

Przyjemne z pożytecznym, czyli produkty Koko Home

Co dodatkowo zjednuje z Marką Koko Home swoich klientów, to motto: „Przebywanie w kuchni powinno kojarzyć się równie przyjemnie, jak w pozostałych częściach domu.”. W Koko możemy znaleźć wiele praktycznych produktów o pięknym wyglądzie, które mogą upiększyć naszą kuchnię i ułatwić pracę w niej. Koko Home uczy nas, że sprzątanie może być przyjemne. W swojej ofercie firma posiada cieszące oko: zmiotki, szufelki, wiaderka, szczotki, ściereczki i czyściki w wielu kolorach i kształtach. Dodatkowo pojemniki, pudełka, kosze i koszyki w różnych kolorach i z różnymi nadrukami pozwalają stworzyć ciepłą, domową atmosferę i jednocześnie są praktycznym miejscem na schowanie mniej reprezentacyjnych przedmiotów, które są w końcu w każdym domu.

Kuchnia w stylu Koko Home

Co jeszcze możemy dostać w Koko Home, prócz produktów do uporządkowania domu? W Koko możemy otrzymać kolorowe stolnice silikonowe – ładne i praktyczne narzędzie, zwłaszcza jeśli nie mamy w kuchni miejsca na przechowywanie drewnianej stolnicy. Praktyczne rzeczy, które mogą się przydać np. obieraczki do ziemniaków, butelki na nalewki, siekacz czy moździerz kamienny, wszystkie te produkty zachowane są w ładnym, bajecznie kolorowych stylu, który nie może się znudzić! A jeśli nie dość nam kolorów, możemy iść na całość i zainwestować w kolorowe garnki emaliowane i czajniki, które zdecydowanie ożywią nasza kuchnię.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl