KonigHOFFER

Konighoffer to niemiecka firma produkująca produkująca solidne produkt z nowoczesnym designem. Produkty oferowane przez markę Konighoffer stale odpowiadają na coraz to inne wymagania klientów. Firma dba nie tylko o estetykę swoich produktów, ale również o funkcjonalność i wygodę użytkowania. Konighoffer posiada zróżnicowaną kolorystykę, od stonowanych kolorów po bardziej odważne i wyraziste barwy, dzięki czemu dopasuje się do niemal wszystkich wnętrz. Firma Konighoffer to głównie brytfanny żeliwne, kawiarki i chlebaki, ale nie tylko! Patelnie Konighoffer to produkty doskonałej jakości z szeroką gamą kolorystyczną, oraz z różnymi rozmiarami, dające nam szeroki wachlarz możliwości. Konighoffer oferuje nam również parę różnych zestawów sztućców. Sztućce Konighoffer są gustownie i minimalistycznie zdobione, wpisując się z tym w potrzeby wielu współczesnych konsumentów. Powstałe ze stali nierdzewnej sztućce są odporne na rdzę i posiadają właściwości bakteriostatyczne. Konighoffer może pochwalić się również szerokim wyborem kubków termicznych i termosów. Kubki termiczne i termosy Konighoffer są szczelne i utrzymują temperaturę na długie godziny.

Brytfanna żeliwna Konighoffer

Brytfanny żeliwne emaliowane Konighoffer to naczynie, bez którego w kuchni trudno się obejść. Naczynia żeliwne mają doskonałe właściwości – temperatura rozprowadza się równomiernie i utrzymuje się na długo. Dodatkowo powłoka emaliowana wewnątrz gęsiarki Konighoffer pozwala przygotowywać zdrowe dania, bezpieczne dla alergików. Brytfanny Konighoffer dostępne są zarówno w małych 4 litrowych wersjach, jaki znacznie większych 6,5 litrowych. Warto przed zakupem zastanowić się, jak duże ilości jedzenia będziemy potrzebować robić, ale też jak pojemny mamy piekarnik. Polecamy upewnić się czy mamy na pewno odpowiednio duży piekarnik.

Kawiarka Konighoffer

Kafeterka Konighoffer to ekspres do kawy typu włoskiego. Chociaż w ostatnim czasie automatyczne ekspresy zyskały na popularności, nic nie zastąpi kawy z prawdziwej kawiarki. Kawiarkę można użyć na kuchence gazowej, elektrycznej, płycie ceramicznej lub indukcyjnej. Kafeterki są proste w obsłudze, składają się z dolnej części, którą napełniamy wodą, sitka do którego nasypujemy kawy, oraz dzbanka, z którego później nalewamy sobie kawę. Kafeterki Konighoffer są stworzone w nowoczesnym designie. Kolory kawiarek pasują do stylowych wnętrz loft i skandynawskich.

Chlebak Konighoffer

Co jak co, ale trzeba przyznać, że chlebaki Konighoffer to jedne z najbardziej „kosmicznych” narzędzi kuchennych jakie posiadamy w ofercie. I to kosmicznych dosłownie, bo jeden z chlebaków Konighofer nazywa się Odelo Galaxy. Przypomina faktycznie niemalże statek kosmiczny, jest w kształcie wielkiej, odsuwanej kopuły i ma jaskrawożółty kolor. Taki chlebak będzie odpowiednim przełamaniem klasycznych kuchennych szarości i minimalizmu, jednak jeżeli nasza kuchnia ma pełno takich dodatków, może się okazać że w kuchni mamy zbyt pstrokato. Dlatego też Konighoffer oferuje nam także inne, nieco mniej rzucające się w oczy chlebaki, chociaż nadal dość... intrygujące. Wśród nich w ofercie Konighoffer możemy znaleźć czarny nakrapiany chlebak na nóżkach, albo ciekawą innowację, chlebak którego przednia część jest nie tylko zamykaniem, ale też deską do krojenia!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl