Oryginalne szkło stołowe LAV

Firma LAV powstała w 1994 roku w Turcji i już od ponad 20 lat produkuje unikalne, najwyższej jakości szkło stołowe. Firma produkuje dziennie około 2 milionów naczyń i zajmuje 5 miejsce na świecie wśród światowych producentów szkła stołowego. Wyobrażacie sobie, że firma ta zatrudnia obecnie ponad 2000 osób, a powierzchnie przeznaczone na hale produkcyjne tej firmy zajmują 300 tysięcy metrów kwadratowych? To niemal powierzchnia Krakowa! Firma LAV eksportuje swoje produkty do 130 różnych krajów.

Firma LAV – innowacja i rozwój

LAV przywiązuje wagę do innowacji i rozwoju technologicznego. Dzięki wsparciu młodych pracowników, zaszczepiono w firmie świadomość innowacyjności. Tworzone są oryginalne projekty, przy użyciu rozwijającej się technologii. Dodatkowo firma LAV stawia na uniezależnienie się, dba o to, aby ograniczyć jak najbardziej korzystanie z pomocy z innych krajów, a co za tym idzie wspierać własną turecką gospodarkę narodową. Co ciekawe, firma LAV jest jedną z 3 firm na świecie, która tworzy własną technologię produkcji w swojej dziedzinie, a wszystko to dzięki licznych innowacjach w działach badań i rozwoju. To właśnie te działania, zapewniły LAV przewagę w światowej konkurencji. Lav działa z pełną świadomością społeczną, minimalizuje potencjalne negatywne skutki dla środowiska i patrzy na produkty z perspektywy konsumenta, w trosce o jego zadowolenie.

Zastawa stołowa LAV

Piękne szkło stołowe jakie oferuje nam firma LAV, cieszy oczy i jest bardzo praktyczna. Wykonane z wysokiej jakości szkła szklanki, pucharki deserowe, kieliszki i salaterki mają eleganckie, klasyczne, ale jednocześnie nowoczesne kształty. Idealnie nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i na przyjęcia w gronie rodzinnym.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl