Marka Maysternya

Marka Maysternya to całkowicie nowa, ekskluzywna marka, która w krótkim czasie zdobyła sławę w wielu krajach i zyskała fanów wśród koneserów prawdziwych naczyń żeliwnych. Produkcja naczyń żeliwnych Maysternya jest całkowicie przyjazna dla środowiska. W skład materiału użytego do produkcji naczyń żeliwnych Maysternya wchodzi żelazo, węgiel i krzem, które są podgrzewane aż do stopienia. Następnie z tak powstałej mieszanki odlewa się formę garnka czy patelni i schładza. Naczynia wykonane w ten sposób są ciężkie i solidne, oraz bardzo wytrzymałe. Postęp w dziedzinie odlewania metali sprawił jednak, że naczynia żeliwne choć wciąż dość ciężkie i doskonałej jakości, są lżejsze niż lata temu. Naczynia żeliwne Maysternya wykonywane są często z jednego kawałka żeliwa. Co ciekawe, po zakończeniu wszystkich etapów produkcji naczyń żeliwnych, są one opuszczane do pojemnika z ekologicznie czystym olejem słonecznikowym, dzięki czemu zyskują naturalną nieprzywierającą powłokę.

Garnki żeliwne Maysternya

Przed pierwszym użyciem garnki żeliwne Maysternya należy odpowiednio przygotować. Naczynie żeliwne należy najpierw podgrzewać na kuchence przez około 10-15 minut, aż do ustania dymu. Następnie czekamy aż naczynie ostygnie i dokładnie myjemy je pod bieżącą wodą. Teraz do garnka lub patelni wrzucamy kilka łyżek soli i podgrzewamy kilka minut mieszając, aż naczynie będzie całkowicie suche. Gdy naczynie ostygnie ponownie smarujemy je z każdej strony cienką warstwą oleju. Teraz już garnek żeliwny Maysternya jest gotowy do użytku! Garnki i patelnie żeliwne Maysternya można używać na każdego typu kuchence, a także w piekarniku i na ognisku. Pamiętaj aby garnki Maysternya zawsze myć od razu po użyciu i osuszać ręcznikiem lub na kuchence, a nie pozostawiać do samodzielnego wysuszenia. Pozostawienie wilgotnego naczynia może sprawić że będzie ono rdzewieć. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Takie naczynie można łatwo odratować. Rdzę usuwamy gąbką lub papierem ściernym, a następnie ponownie przygotowujemy naczynie do użytku, tak jak za pierwszym razem.

Patelnie żeliwne Maysternya

Naczynia żeliwne marki Maysternya to bardzo wysokiej jakości produkty, które są odporne na zarysowania i wytrzymałe. Patelnie żeliwne Maysternya mają naturalne właściwości nieprzywierające. Produkty przygotowywane na patelni Maysternya nagrzewają się równomiernie i pozostają ciepłe na długo. Naczynia żeliwne są całkowicie ekologiczne. Podgrzanie garnków i patelni żeliwnych Maysternya nie sprawia, że wydzielają one jakiekolwiek szkodliwe substancje, a wręcz odwrotnie, naczynia wzbogacają posiłek o żelazo, które jest nam niezbędne w organizmie. Patelnie i garnki żeliwne Maysternya pakowane są w specjalne pudełka, wykonane z tektury siarczanowej. Opakowania zabezpieczają naczynia przed wahaniami temperatury, wilgocią i otarciami. Tekturę siarczanową wytwarza się wyłącznie z surowców naturalnych.

Deski drewniane Maysternya

Wyroby drewniane marki Maysternya produkowane są wyłącznie z wysokogatunkowego surowca. Deski drewniane Maysternya mogą poszczycić się oryginalnym wzornictwem i praktycznością. Produkty dostępne są w różnych formach i gabarytach. Deski Maysternya wykonane są z wysokiej jakości drewna olchowego. Oferta desek drewnianych tej marki jest długa. Oferuje deski okrągłe, owalne i prostokątne w różnych wymiarach – pełne lub ze specjalnymi otworami do zawieszenia na kuchennym relingu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl