Marka Orion

Firma Orion powstała w 1992 roku w Czechach i od tego czasu jest jedną z największych firm działających w branży AGD. Siedziba firmy znajduje się na obrzeżach Litomyśla w Nedosinie. Prężnie działająca firma wciąż rozwija jakość swoich usług. W ofercie Marki Orion możemy znaleźć nawet kilka tysięcy rodzajów produktów do domu i ogrodu.

Bańki na mleko Orion

Niewielkie kanki na mleko to praktyczne i tradycyjne naczynia, z których słynie marka Orion. Emaliowane bańki w stylu retro są doskonałe zarówno do standardowego celu ich przeznaczenia, przenoszenia i przechowywania świeżego mleka, ale także dodadzą klimatu wnętrzom jako oryginalny wazon na kwiat! Kanki na mleko Orion dzięki pięknemu wykonaniu będą też ciekawym naczyniem na przybory i akcesoria kuchenne takie jak chochelki, trzepaczki czy drewniane łyżki.

Akcesoria kuchenne Orion

Jeżeli potrzebujesz dobrej jakości sprawdzonych akcesoriów kuchennych, to produkty marki Orion będą zawsze dobrym rozwiązaniem, bez względu na to czego i w jakim stylu potrzebujesz. Szeroka gama produktów oferowanych przez firmę Orion to produkty funkcjonalne i użyteczne, zaprojektowane z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu procesu gotowania. W szerokiej ofercie marki Orion znajdziemy typowe akcesoria kuchenne takie jak brytfanny, deski do krojenia, garnki z pokrywkami, noże kuchenne, patelnie czy młynki do mielenia, ale także produkty specjalistyczne takie jak akcesoria barmańskie.

Akcesoria do domu i ogrodu ogrodowe Orion

Marka Orion to nie tylko kuchnia. Wręcz przeciwnie to dopiero początek, Orion to także całą masa akcesoriów jadalnianych: zastawy stołowe obiadowe i deserowe, kubki, filiżanki, a nawet obrusy. To nadal jednak nie wszystko co oferuje nam Orion, z produktów użytku domowego możemy tutaj znaleźć także akcesoria łazienkowe czy kominkowe, artykuły dla zwierząt, apteczki, termofory, ramki do zdjęć, lustra, a także znacznie większe przedmioty, jak na przykład stoliki. Orion posiada także bardzo atrakcyjną ofertę dla naszego ogrodu ułatwiającą grillowanie, oświetlającą nasz ogród, jak i również przydatną na wycieczki turystyczne i pikniki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl