Polska firma PRACTIC – innowacyjne akcesoria kuchenne


Firma PRACTIC to polska firma, która jest producentem i dystrybutorem akcesoriów kuchennych z drewna, plastiku i metalu. Prężnie rozwijająca się marka z Wieliczki słynie innowacyjności. Akcesoria kuchenne, które tak lubimy w swoim otoczeniu to wynik pracy całego zespołu specjalistów. Eleganckie i na pierwszy rzut oka proste przedmioty jak maty, deski do krojenia, solniczki lub najsłynniejsza, inteligentna maselniczka powstają we współpracy z naukowcami. PRACTIC od lat współpracuje z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego, Politechniką Krakowską i Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie akcesoria i przybory kuchenne są ergonomiczne, proste w obsłudze, niezwykle przyjazne dla użytkownika i oczywiście innowacyjne. Właśnie ta innowacyjność jest znakiem rozpoznawczym polskiej marki, która w 2016 roku otrzymała statuetkę Gazele Biznesu. Akcesoria kuchenne PRACTIC cieszą się co roku ogromnym zainteresowaniem na targach AMBIENTE we Frankfurcie. Nasz sklep internetowy z dumą prezentuje kolekcje polskiej marki PRACTIC.
 

Akcesoria kuchenne PRACTIC „Bąble”


Polska marka PRACTIC pokazuje, że akcesoria kuchenne nie muszą być nudne. Seria Bąble to przedmioty codziennego użytku ale „z pieprzykiem”. Świeża kolorystyka i powtarzający się element „bąbla” – w kształcie uszek do solniczki, rysunku na matach kuchennych, obrysie podstawki do garnka – rozweselają banalne z pozoru przybory kuchenne. Rewelacyjne deski śniadaniowe, na których możemy bezpiecznie przygotowywać posiłki a nawet kroić, mogą posłużyć jako jedno wielkie pole manewrów śniadaniowych dla dziecka. Żaden z rodziców nie odmówi sobie przyjemności podania kanapek lub owoców na macie z małym rantem zapobiegającym rozsypaniu płatków po całym stole i z możliwością położenia kanapki obok kubka. Wesołe solniczki i pieprzniczki, praktyczna podstawka do jajek, podstawki do desek i same deski – seria BĄBLE PRACTIC to świetna propozycja dla klientów, którzy szukają sposobu na niedrogie odświeżenie kuchni.
 

Akcesoria kuchenne PRACTIC „Liść i dąb”


PRACTIC stworzył linię „Liść i dąb” z myślą o odbiorcach ceniących sobie naturalne materiały i delikatne zdobnictwo. Seria akcesoriów kuchennych wykonanych z naturalnego drewna bukowego i dębowego została subtelnie ozdobiona motywem liści. Drewno bukowe jest niezwykle twarde aby zwiększyć jego odporność i sprężystość poddaje się je procesowi parzenia, czyli poddaje uderzeniu wysoką temperaturą przekraczającą 100°C i jednocześnie nadciśnieniu ok 2 atmosfer. Dzięki temu bez obaw możemy używać np. wałek kuchenny – oby tylko do rozwałkowania ciasta. Warto skompletować całą kolekcję akcesoriów kuchennych z serii „Liść i dąb”: łopatki, szpatułki, wałki do ciasta, deski do krojenia, szczypce drewniane, solniczki i pieprzniczki, cukierniczki. Przybory kuchenne PRACTIC z serii „Liść i dąb” są idealnym pomysłem na prezent.
 

Akcesoria kuchenne PRACTIC „BIO KONOPIE”


Najnowsze dziecko producenta z Wieliczki to supernowoczesny materiał powstały z tworzywa kompozytowego wypełnionego biomasa z konopiami wzmacnianymi włóknami z drewna z recyklingu. PRACITC jest najbardziej dumny z faktu iż produkty z tej linii podlegają recyklingowi. Odbiorcy ceniący sobie ekologiczne podejście do produkcji i codzienne przedmioty, które nie szkodzą środowisku wybiorą akcesoria kuchenne „BIO KONOPIE”. Kubki, miski, miseczki, talerze, maty, ociekacze oznaczone znaczkiem „BIO KONOPIE” są w tzw. kolorach natury. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczną powierzchnię – lekko chropowatą, niejednolitą jakby wypełnioną drobinkami drewna lub roślin. Linia ta to zestawienie najlepszych cech tworzywa – lekkość, wygoda, łatwość przechowywania i cech produktów ECO, czyli ograniczenie w produkcji

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl