Firma PRACTIC

Firma PRACTIC to polska firma, która jest producentem i dystrybutorem akcesoriów kuchennych z drewna, plastiku i metalu. Prężnie rozwijająca się marka z Wieliczki słynie z innowacyjności. Akcesoria kuchenne, które tak lubimy w swoim otoczeniu to wynik pracy całego zespołu specjalistów. Eleganckie i na pierwszy rzut oka proste przedmioty jak maty, deski do krojenia, solniczki lub najsłynniejsza, inteligentna maselniczka powstają we współpracy z naukowcami. PRACTIC od lat współpracuje z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego, Politechniką Krakowską i Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie akcesoria i przybory kuchenne są ergonomiczne, proste w obsłudze, niezwykle przyjazne dla użytkownika i oczywiście innowacyjne. Właśnie ta innowacyjność jest znakiem rozpoznawczym polskiej marki, która w 2016 roku otrzymała statuetkę Gazele Biznesu. Akcesoria kuchenne PRACTIC cieszą się co roku ogromnym zainteresowaniem na targach AMBIENTE we Frankfurcie. Nasz sklep internetowy z dumą prezentuje kolekcje polskiej marki PRACTIC.

Solniczka i pieprzniczka PRACTIC

Polska marka PRACTIC pokazuje, że akcesoria kuchenne nie muszą być nudne. Seria Bąble to przedmioty codziennego użytku ale „z pieprzykiem”. Świeża kolorystyka i powtarzający się element „bąbla”. Szczególnie wyjątkowo i nowocześnie wygląda on na solniczce i pieprzniczce Practic, które mają uszy! Tytułowe "bąble", spotkamy również na rysunku na matach kuchennych, obrysie podstawki do garnka – rozweselają banalne z pozoru przybory kuchenne. Rewelacyjne deski śniadaniowe, na których możemy bezpiecznie przygotowywać posiłki a nawet kroić, mogą posłużyć jako jedno wielkie pole manewrów śniadaniowych dla dziecka. Żaden z rodziców nie odmówi sobie przyjemności podania kanapek lub owoców na macie z małym rantem zapobiegającym rozsypaniu płatków po całym stole i z możliwością położenia kanapki obok kubka. Wesołe solniczki i pieprzniczki Pracitic, praktyczna podstawka do jajek, podstawki do desek i same deski – seria BĄBLE PRACTIC to świetna propozycja dla klientów, którzy szukają sposobu na niedrogie odświeżenie kuchni.

Drewniane przybory kuchenne PRACTIC

PRACTIC stworzył linię „Liść i dąb” z myślą o odbiorcach ceniących sobie naturalne materiały i delikatne zdobnictwo. Seria akcesoriów kuchennych wykonanych z naturalnego drewna bukowego i dębowego została subtelnie ozdobiona motywem liści. Drewno bukowe jest niezwykle twarde aby zwiększyć jego odporność i sprężystość poddaje się je procesowi parzenia, czyli poddaje uderzeniu wysoką temperaturą przekraczającą 100°C i jednocześnie nadciśnieniu ok 2 atmosfer. Dzięki temu bez obaw możemy używać np. wałek kuchenny Practic do rozwałkowania ciasta. Warto skompletować całą kolekcję przyborów kuchennych z serii „Liść i dąb”: łopatki Practic, szpatułki Practic, wałki do ciasta Practic, deski do krojenia Practic, szczypce drewniane Practic, solniczki i pieprzniczki Practic oraz cukierniczki Practic. Przybory kuchenne PRACTIC z serii „Liść i dąb” są idealnym pomysłem na prezent.

Ekologiczne plastikowe kubki i talerze PRACTIC

Najnowsze dziecko producenta z Wieliczki to supernowoczesny materiał powstały z tworzywa kompozytowego wypełnionego biomasą z konopiami wzmacnianymi włóknami z drewna z recyklingu. PRACITC jest najbardziej dumny z faktu iż produkty z tej linii podlegają recyklingowi. Odbiorcy ceniący sobie ekologiczne podejście do produkcji i codzienne przedmioty, które nie szkodzą środowisku wybiorą akcesoria kuchenne „BIO KONOPIE”. Kubki plastikowe Practic, miski Practic, talerze Practic, maty i ociekacze Practic oznaczone znaczkiem „BIO KONOPIE” są w tzw. kolorach natury. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczną powierzchnię – lekko chropowatą, niejednolitą jakby wypełnioną drobinkami drewna lub roślin. Linia ta to zestawienie najlepszych cech tworzywa – lekkość, wygoda, łatwość przechowywania i cech produktów ECO, czyli ograniczenie w produkcji odpadów.

Inteligentna maselniczka Practic

Wyjątkowym i innowacyjnym pomysłem jest inteligentna maselniczka Practic. Ten nowoczesny produkt sprawi, że masło będzie świeże jak zaraz po wyciągnięciu z lodówki, ale jednocześnie nie zamarznięte i łatwe do rozsmarowania. Cała sztuczka polega na nalaniu do maselniczki wody i nałożeniu przykrywki, która dzięki pływakowi podniesie poziom wody i pokryje masło. Kiedy z kolei podniesiemy pokrywkę, woda opadnie i będzie można skorzystać ze świeżego i miękkiego masła. Dodatkową zaletą maselniczki, jest fakt, że jest nieprzezroczysta. Masło w ciemnościach, bez dostępu do tlenu może utrzymać się spokojnie nawet do dwóch tygodni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl