Rosti Mepal

Firma Mepal powstała ponad 70 lat temu i już wtedy rozpoczęła tworzenie innowacyjnych produktów. Styl tworzenia akcesoriów kuchennych firmy Mepal inspirowany jest Holenderską tradycją Bauhaustraditie – wszystko musi być funkcjonalne, praktyczne i ponadczasowo piękne. Marka Mepal stawia na ekologie. Ich produkty są wytrzymałe i wieloletnie. Jeśli jednak jakaś część zostanie po czasie uszkodzona bądź zgubiona, firma sprzedaje również poszczególne elementy niemal każdego akcesorium kuchennego. W ten sposób zapobiegamy marnotrawstwu! Mepal do holenderska firma, posiadająca swoją siedzibę w Lochem w Gelderland. Rosti Mepal należy do nielicznych producentów, którzy sami projektują swoje produkty!

lunch box Mepal

Marka Mepal stworzyła całą gamę przeróżnych lunch boxów, od małych pojemniczków, po większe i kilku komorowe. Rosti Mepal oferuje również wysoki lunch box, idealny na zupę! Lunch boxy Mepal to produkty wysokiej jakości, o pięknych, nowoczesnych kolorach. Mepal oferuje również zwyczajne pudełka na kanapki, do szkoły i do pracy. Firma oferuje pudełka jednokolorowe, jak i kolorowe, z przeróżnymi obrazkami z bajek i filmów, które spodobają się każdemu dziecku! Pudełka na kanapki Mepal są lekkie i poręczne.

Pojemniki kuchenne Rosti Mepal

Oferta pojemników kuchennych Mepal jest bardzo długa. Szczególnie polecamy kolekcję pojemników Modula, składającą się z przeróżnych, transparentnych pojemników, w których możemy przechowywać dosłownie wszystko. Nadają się do trzymania w lodówce serów i szynki, ale także do przechowywania w szafkach produktów sypkich, takich jak makaron, kawa, herbata czy mąka. Mepal oferuje również specjalne pojemniki na herbatę oraz małe poręczne kosze, do wyrzucania zużytych saszetek. Pojemniki kuchenne Mepal to wysoka jakość produktów i nowoczesny design!

Kubki Mepal

Mepal posiada również szeroką ofertę kubków. Kubki termiczne Mepal utrzymują temperaturę na długo i można myć je w zmywarce. Dodatkowo kubki dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach. Mepal nie zapomniał również o najmłodszych, oferując swoim klientom kubki niekapki z dzióbkiem, które umożliwiają dziecku samodzielne picie napoju. Dla starszych dzieci Mepal przygotował zakręcane kubki z nadrukami zwierząt.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl