Simax – czeska jakość i precyzja

Simax to czeski producent wyrobów szklanych, już od lat podbija polski rynek. 180-letnia tradycja sprawiła, że doskonałe czeskie wyroby są sprzedawane obecnie już w ponad 80 krajach świata. Klienci doceniają Simax przede wszystkim za dobrą jakość szkła odporną na wysoką temperaturę oraz czynniki chemiczne. Wysoką jakość produktów firmy Simax potwierdzają liczne certyfikaty (np. ISO) i nagrody jakie otrzymała ta marka. Warto dodać, że wszystkie produkty tego producenta są niezwykle ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Wielofunkcyjne naczynia kuchenne Simax

Jak korzystać można z naczyń kuchennych Simax? Jak tylko masz ochotę! Szkło SIMAX służy nie tylko do przygotowywania potraw na kuchence elektrycznej lub gazowej, w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Idealnie nadają się też do serwowania, a następnie przechowywania jedzenia. A więc możemy upiec sobie w piekarniku pyszną pieczeń, podać ją w tym samym naczyniu na stół, następnie to czego nie daliśmy rady zjeść chowamy do lodówki, a kolejnego dnia możemy spokojnie włożyć naczynie do mikrofalówki aby odgrzać danie z dnia poprzedniego, czy to nie jest naczynie idealne? No i warto wspomnieć, że naczynia Simax możemy spokojnie myć w zmywarce, nie będą porysowane i będą wyglądać jak nowe nawet po wielokrotnym myciu.

Naczynia żaroodporne Simax

Nie zgadniecie jakie temperatury są w stanie znieść te naczynia! Otóż bez problemu wytrzymają temperatury od od -40st. C do 300st. C, robi wrażenie, prawda? Dodatkowo naczynie żaroodporne Simax, tak samo jak wszystkie inne szklane naczynia tej firmy, są idealnie gładkie, bez porów i odporne na korozję. Niestraszna im para wodna, sole, kwasy i związki wysoce zasadowe. Dodatkowo szkło Simax nie absorbują zapachów i nie wchodzą w reakcję z żywnością, a co za tym idzie, nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie.

Zastawa stołowa Simax

Firma Simax posiada w swojej ofercie szklanki, karafki, filiżanki, kubki, salaterki i wiele innych naczyń, które będą praktyczne, a jednocześnie upiększą nasz stół. Zastawa stołowa Simax jest zrobiona z najwyższej jakości, idealnie przeźroczystego, gładkiego szkła żaroodpornego, które pięknie eksponuje napoje oraz żywność która się w nich znajduje.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl